مکان های اطراف من

مکان های اطراف من

نسخه ۱.۰.۰
+۱۰
نصب فعال
سفر
دسته
۴
مگابایت
حجم

با استفاده از اپلیکیشن مکان های اطراف من می توانید مکان های موردنظرتون که در اطراف شما هستند را به راحتی و به سرعت پیدا کنید .


مکان ها :


1 - بازی و سرگرمی  (شهربازی - سینما – باشگاه)


2 - بازار و سرمایه (دستگاه خودپرداز (ATM) - بانک - بازار سرمایه و بورس – حسابداری )


3 - غذا و نوشیدنی (نانوایی - کافه - غذا – رستوران)


4 - گردش و دیدنی ( گالری هنری – آکواریم – کلیسا - عمارت شهر – سفارت خانه – بنگاه و موسسه – کتابخانه – موزه – پارک – اداره پست – استادیوم – آژانس هواپیمایی – دانشگاه – باغ وحش)


5 - مرکز خرید ( فروشگاه پوشاک – فروشگاه راحتی – سالن زیبایی – فروشگاه کتاب – فروشگاه لوازم تحریر – الکتریکی – اسباب بازی فروشی – موادغذایی ( سوپرمارکت ) – فروشگاه سخت افزار – جواهرفروشی – مرکز خرید )


6 -  حمل و نقل (فرودگاه – ایستگاه اتوبوس – ایستگاه دوچرخه – کرایه خودرو – تعمیرگاه – جایگاه سوخت – پارکینگ – ایستگاه مترو – پایانه تاکسی – ایستگاه قطار)


پس از پیدا کردن مکان مورد نظرتون می توانید آن را در نقشه مشاهده کنید و یا در قسمت مسیریابی فاصله خودتون تا آن مکان را مشاهده کنید ( این فاصله ، مسافت و زمان چه به صورت پیاده روی ، به وسیله خودرو و ... به شما اعلام میشود و مسیرهایی که باید طی کنید تا به مقصد برسید نیز ترسیم می گردد)


همچنین می توانید با مکان و موقعیت موردنظر تماس بگیرید ، ساعت باز بودن آن را مشاهده کنید و یا به وب سایت آن مکان سر بزنید .


می توانید مکان موردنظرتان را از طریق پیام رسان های اینترنتی و یا پیامک به دوستان و آشنایان خودتون ارسال کنید و آنها را از جزئیات و موقعیت آن مکان مطلع کنید .


قبل از نصب و یا اجرا برنامه اینترنت گوشی را وصل کرده سپس location یا موقعیت گوشی را فعال کرده و در پنجره ای که باز می شود agree یا موافقت را انتخاب کنید . سپس برنامه را نصب یا اجرا نمائید و از امکانات برنامه لذت ببرید .


 

logo-enamad logo-samandehi