ماینر تولز | ماشین حساب ارز دیجیتال

ماینر تولز | ماشین حساب ارز دیجیتال

نسخهٔ ۱.۰
نصب +۵۰۰
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۲۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ اسفند ۱۴۰۰
ماینر تولز | ماشین حساب ارز دیجیتال

ماینر تولز | ماشین حساب ارز دیجیتال

ماینرتولز
نسخهٔ ۱.۰
نصب +۵۰۰
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۲۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ اسفند ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

ماینر تولز، اپلیکیشن ماشین حساب ارزدیجیتال به تومان است و به وسیله ی آن میتوانید:

1- درآمد انواع ماینر و کارت گرافیک را محاسبه کنید.

2- درصد افت و رشد 24 ساعت گذشته ، قیمت صد ارز برتر به دلار و تومان که براساس MarketCap لیست شده است را مشاهده کنید

3- مورد آخر و کاربردی ترین بخش نرم افزار ویجت قیمت لحظه ای بیت کوین است. که به وسیله ی آن شما میتوانید قیمت لحظه ای بیت کوین را برروی صفحه نمایش داشته باشد

در بخش ماشین حساب ارزدیجیتال به تومان یا صفحه «درآمد ماینر»، میتوانید درآمد انواع ماینر و کارت گرافیک های اتریوم ، بیت کوین و ارزهای مختلف دیگر را محاسبه کنید. این بدین معنی است که  پس از انتخاب دستگاه موردنظر ، میتوانید مقدار استخراج آن دستگاه را به دلار و تومان  همراه با درآمد اصلی، درآمد به دلار، هزینه برق مصرفی، کارمزد استخر و قیمت ارز مشاهده کنید. بطوریکه ابتدا نام دستگاه و سپس نام کارت گرافیک یا ماینر موردنظر  خود را از  لیست کشویی انتخاب میکنید و پس از آن میتوانید درآمد دستگاه یا کارت گرافیک موردنظرتان را مشاهده کنید. همچنین شما میتوانید با تغییر قیمت دلار،قیمت برق مصرفی و نرخ هش دستگاه موردنظر،  نتایج دلخواه خود را محاسبه و مشاهده نمایید.

در بخش دوم یا صفحه ی «قیمت ارز»، میتوانید درصد افت و رشد 24 ساعت گذشته ، قیمت صد ارز برتراز جمله بیت کوین (BTC)، اتریوم(ETH)، سولانا(SOLANA)، ریپل (XRP) ، تتر (TETHER)  و... را به دلار و تومان، که براساس MarketCap لیست شده است را مشاهده کنید.همچنین شما میتوانید از طریق قابلیت جستجوی نرم افزار، ارز موردنظر خود را جستجو ، و مقادیر آنرا مشاهده کنید.

مورد آخر و کاربردی ترین بخش نرم افزار ویجت قیمت لحظه ای بیت کوین است. که با اضافه کردن آن به صفحه اصلی تلفن همراه خود، میتوانید قیمت لحظه ای بیت کوین را  به دلار مشاهده نمایید (نحوه اضافه کردن ویجت داخل اپلیکیشن به طور کامل توضیح داده شده است).

نظرات کاربران - ۲ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سینا
سینا
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
بسیار کاربردی و حرفه ای
Paxit