آموزش برترسئو

آموزش برترسئو

نسخه v۱.۰
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲۵
مگابایت
حجم

توضیحات برنامه 


چطور میتوانیم  بازدید  فروش وب سایت خود را صدها برابر افزایش دهیم ؟ آموزش تخصصی بهینه سازی وب سایت
در حال حاضر بهینه‌سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، یکی از مهم‌ترین و سودآورترین تخصص‌ها در زمینه وب است.
هدف این برنامه آموزشی با عنوان آموزش جامع  سئو، ارائه کامل‌ترین منبع آموزشی این مهارت به شما دوستان عزیز است تا با صرف کم‌ترین زمان و هزینه به متخصصی حرفه‌ای در زمینه سئوی وب سایت تبدیل شوید.
همه کسانی که میخواهند یک کسب و کار و یک بیزینس اینترنتی رو شروع کنند بدون شک میخواهند به همه کسب و کارشون رو معرفی کنند و بتونند افراد رو جذب سایت خود کنند و کسب درآمد کنند یکی از دغدغه های بسیاری از وبمستران این است که دوست دارند بازدیدکنندگان بیشتر در سایتشان گشت و گذار کنند و مطالب بیشتری را در سایتشان مطالعه کنند. می دانید اگر میزان ماندگاری بازدیدکنندگان در سایت شما افزایش یابد و همچنین میزان گشت و گذار بازدیدکنندگان در سایت افزایش یابد چه مزیت بزرگی برای شما دارد؟ میدونید که اگر نزد موتورهای جستجوگر از جمله گوگل محبوب شوید و تو رتبه بالایی قرار بگیرید چقدر افزایش فروش و بازدید کننده خواهید داشت ؟
بدون شک همگی شما با گوگل و قدرت و بزرگی اون آشنایی دارید اما یه نکته خیلی جالب میتونم بگم که اگر بتونید توی جستجوی گوگل همیشه در رتبه بالایی قرار بگیرید اون وقت دیگر نگران بازدید سایت و حتی فروش محصولات سایت خود نخواهید بود چون این گوگل هست که دارد برای شما کار میکند و مخاطبان خودش رو به سمت سایت شما جذب میکند پس با رعایت اصول بهینه سازی و سئو میتوانید به راحتی گوگل را استخدام کسب و کار خودتون کنید.سرفصل ها


فصل اول دانستنی های یک سایت 
فصل دوم موتورهای جستجو و نقش آنها
فصل سوم آموزش سئو از مبتدی تا سطح پیشرفتهدارای مطالب مفید و متعدد جهت بهینه سازی و افزایش بازدید از سایت شما

logo-enamad logo-samandehi