<۱۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۳۴۷
کیلوبایت
حجم

با فیدینگ به صورت هوشمند و شیک بروز باشید! اگر شما هم جز کسانی هستید که روزانه سایت ها زیای را بازدید میکنید و میخواهید همیشه بروز باشید فیدینگ مخصوص شماست!

نسخه 1.1 به درخواست شما با رفع چند مشکل و بهبود سرعت بروز شد!
حتما تا آخر بخوانید فقط 1 دقیقه زمان میبرد

فیدینگ چیست؟ تقریبا 95% سایت ها امروزه دارای بخشی به اسم خوراک ( یا فید = feed) هستد که به روشی استاندارد و یکپارچه آخرین مطالبشان را توسط فرمت RSS و به اسم خوراک در اختیار کاربران قرار میدهند. آر اس اس (RSS) هر سایت در اکثر موارد با آیکونی شبیه آیکون فیدینگ نمایان است.

و اما فیدینگ : با استفاده از فیدینگ بدون نیاز به مراجعه به سایت های مختلف میتوانید آخرین مطالب سایت های مورد علاقه تان را به روشی بسیار شیک و نوین و هوشمند مطالعه کنید! بله بدون مراجعه به سایت ها! با فیدینگ در زمان خود تا 90 درصد صرفه جویی میکنید و همچنین با توجه به هزینه فراوان اینترنت و پهنای باند، تا 80 درصد حجم کمتری برای مشاهده و مرور سایتهای مورد علاقه خود مصرف خواهید کرد!

فیدینگ یک ابزار بسیار کاربری و ایرانی ساخت دانشجویان ایرانی میباشد که به راحتی با برترین های این زمینه در سطح جهانی رقابت میکند و از تکنولوژی های بسیار نوین استفاده میکند.

برای اولین بار فیدینگ با استفاده از الگوریتم های بسیار پیچیده کاری کرده که اهل فن، بزرگی آن را خوب درک میکنند...با فیدینگ به صورت هوشمند میتوانید تعیین کنید که متن کامل مطالب از خوراک RSS مورد نظرتان برای شما دریافت شود! معمولا اکثر خوراک ها اخبار و مطالب را به صورت خلاصه در RSS قرار میدهند ولی با فیدینگ میتوانید متن کامل اخبار هر سایتی که داری RSS می باشد را به راحتی و به صورت کاملا دقیق و هوشمند و خودکار داشته باشید!

برخی امکانات کلیدی فیدینگ:
- ظاهر کاربری بسیار شیک .و تخت و مدرن
- امکان افزودن بی نهایت خوراک RSS
- امکان دسته بندی خوراک ها در گروه ها و ساخت بی نهایت گروه بندی
- امکان تعیین دریافت متن کامل اخبار یا خلاصه مطالب خوراک مورد نظرتان!!!
- برررسی هوشمند خوراک های شما در بازه های زمانی که خودتان تعیین میکنید برای دریافت مطالب جدید (مثلا هر ساعت یک بار یا هر 4 ساعت یا ....)
- جستجوی هوشمند بین مطالب
- دارای تم روشن و تیره
- دارای ویجت هوشمند برای مطالعه سریعتر مطالب در صفحه اصلی گوشی
- امکان تعیین مدت زمان برای نگهداری مطالب قدیمی
- امکان ستاره دار کردن مطالب دلخواه
- امکان تعیین دانلود تصاویر مطالب به صورت خودکار
- امکان دریافت اخبار گوگل با توجه به موضوعات دلخواه شما
و ده ها امکان بسیار عالی دیگر همه و همه در فیدینگ!

logo-enamad logo-samandehi