داستان شادپری

داستان شادپری

نسخهٔ ۱.۰.۹(۹)
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی شبیه‌سازی
حجم ۹۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۹ تیر ۱۴۰۱
داستان شادپری

داستان شادپری

وندیک
نسخهٔ ۱.۰.۹(۹)
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی شبیه‌سازی
حجم ۹۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۹ تیر ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

به داستان شادپری خوش آمدی! سرزمین فانتازیا دنیای حیوانات جادویی و عجیب وغریب زمانی سرزمین سرزنده و شکوفایی بود که در اون حیوانات شگفت‌انگیز و قدرتمند جورواجوری درکنار هم به خوبی و خوشی زندگی می‌کردن. بله درست شنیدی! شاید باورت نشه ... ولی همه حیوانات این سرزمین می‌تونستن پرواز کنن! اما متأسفانه نیروهای اهریمنی، شیاطین و هیولاها قلمروی این حیوانات بامزه رو مسموم کردن و این سرزمین زیبا و باشکوه در غباری از مه سمی فرو رفته. تو انتخاب شدی تا به شادپری کمک کنی نیروهای اهریمنی رو شکست بده و قدرت و افتخار از دست رفته رو به این سرزمین جورکردنی و زیبا برگردونی. حبه های شانسی، حبه های رنگی و انواع مختلفی از حبه ها رو باهم جور کن تا این حیوانات رنگارنگ رو ازشون بیرون بیاری و با جور کردن حیوانات باهم، ارتقاشون بدی و قدرتمندترین نیروهای افسانه ای رو برای دفاع از سرزمین پرورش بدی! بیا باهم به این سرزمین پرهیجان سفر کنیم و اوقات شاد و خنده داری رو در کنار هم سپری کنیم!


ویژگی حیوانات شگفت‌انگیز:

⭐اینجا قلمروی توئه، پس باید تمام استراتژیت رو به کار بگیری و سرزمین رو نجات بدی! حبه ها و حیوانات یکسان رو بکشون روی همدیگه، جور و ترکیبشون کن و پرده از اسرار تکامل این حیوانات و آیتمهای جورواجور بردار!

⭐مجموعه ای از حیوانات قدرتمند بساز! حبه هاشون رو باهم جور کن و حیوانات بامزه و قدرتمند رو از توی این حبه ها بیرون بیار!

⭐استاد جور کردن شو! حیوانات زیبا گوشه و کنار سرزمین منتظرتن تا انواعشون رو باهم جور کنی، این وسط ممکنه چندتا اژدهای تنها هم پیدا کنی که دوست داشته باشن جورشون کنی!

⭐گنجینه‌های جادویی رو پیدا کن و امتیاز بگیر! سکه‌های ارزشمند و صندوقهای گرانبها و افسانه‌ای جمع کن تا بتونی باهاشون سرزمین رو گسترش بدی!

⭐توی این سرزمین زیبا میشه آزادانه و رایگان انواع حیوانات و حبه‌ها رو جور کنی و از اینکار لذت ببری!

نجات سرزمین فانتازیا در دستای توئه! به شادپری کمک کن، حبه حیوانات جادویی رو جور کن، یک ارتش بزرگ درست کن تا بتونی سرزمین رو از چنگال نیروهای اهریمنی بیرون بیاری!

بازی رو بارگیری کن و از این سفر هیجان‌انگیز لذت ببر!

- بازی برای اجرا در تبلت هم بهینه‌سازی شده و نیازی به اتصال به اینترنت نیست.

نظرات کاربران - ۱۲۵ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ساویز جان
ساویز جان
۱۴۰۱/۰۴/۱۴
بسیار هم عالی همه ی بچه ها نصب کنند
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۱/۰۵/۲۰
بیسار عالی هست حتما نصب کنید
Razijalali
Razijalali
۱۴۰۱/۰۸/۱۵
خیلی بازی خوبیه😍