زیارت امام حسین صوتی

زیارت امام حسین صوتی

نسخهٔ ۱
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی مذهبی
حجم ۱۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۰ تیر ۱۴۰۰
زیارت امام حسین صوتی

زیارت امام حسین صوتی

نو اندیشان پارس
نسخهٔ ۱
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی مذهبی
حجم ۱۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۰ تیر ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

در میان زیارات ائمه معصومین (ع) تاکید بسیاری بر زیارت امام حسین (ع) شده است، به طوری که حتی زیارت امام حسین (ع) از راه دور نیز میسر دانسته و دارای فضیلت های بسیاری برشمرده اند و روایات بسیاری در این رابطه وارد شده است. حال ممکن است برای برخی حضور در کنار مزار مطهر امام حسین (ع) مقدور نباشد، به همین علت اهل بیت (ع) دستور به زیارت امام حسین از راه دور را داده اند.

علقمه از حضرت باقر علیه السلام نقل می کند که فرمود: ای علقمه، اگر می توانی هر روز زیارت امام حسین را در خانه ات یا جایی که هستی، یا هر سرزمینی از زمین خدا که هستی، بخوان که تمام ثواب های این زیارت امام حسین (ع) از راه دور، برای تو منظور خواهد شد.

زیارت امام حسین همچنین یکی از اعمال روز عرفه به حساب می آید. در میان اعمال روز عرفه ، خواندن زیارت امام حسین بسیار سفارش شده است. خواندن زیارت امام حسین در روز عرفه از برکات و ثواب زیادی برخوردار است.

اپلیکیشن زیارت امام حسین صوتی به صورت رایگان در اختیار شما است تا زیارت امام حسین را به جا بیاورید. اپلیکیشن زیارت امام حسین صوتی این زیارتنامه پر فیض و برکت را به صورت صوتی در اختیار شما قرار داده تا به زیارت امام حسین و یکی از اعمال روز عرفه دسترسی داشته باشید.

با اپلیکیشن زیارت امام حسین صوتی ، به زیارت سید الشهدا از راه دور بپردازید. با اپلیکیشن زیارت امام حسین صوتی همچنین می توانید یکی از اعمال مهم و با ثواب روز عرفه را در خانه انجام دهید. اپلیکیشن زیارت امام حسین صوتی با یک طراحی کاربردی موارد نامبرده را برای شما کاربر عزیز محقق می نماید.

با اپلیکیشن زیارت امام حسین صوتی ، این زیارتنامه در چند بخش صوتی در دسترس شما خواهد بود. هم اکنون اپلیکیشن زیارت امام حسین صوتی را به صورت رایگان دانلود کرده و ثواب زیارت امام حسین را نصیب خود کنید.

ویژگی های اپلیکیشن زیارت امام حسین صوتی :

** زیارت امام حسین صوتی

** زیارت امام حسین صوتی برای روز عرفه

** زیارت امام حسین صوتی با صدای دلنشین

منبع: www.karbobala.com

نظرات کاربران - ۷ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
اضرخش
اضرخش
۱۴۰۰/۱۲/۰۲
عالی بود انشالله خدا اجرشوبهتون بده
دل آور
دل آور
۱۴۰۲/۰۴/۲۱
جانم فدای حسین خیلی عالی بود ممنون
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۰۹/۱۲
با سلام صلوات برنامه های مفید و آموزنده عالی میباشد موفق باشید