Ludo King™ - مار و پله و منچ لودو کینگ

Ludo King™ - مار و پله و منچ لودو کینگ

نسخهٔ ۸.۲.۰.۲۸۴
نصب +۱ میلیون
دسته‌بندی تفننی
حجم ۷۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ آبان ۱۴۰۲
Ludo King™ - مار و پله و منچ لودو کینگ

Ludo King™ - مار و پله و منچ لودو کینگ

Gametion Global
نسخهٔ ۸.۲.۰.۲۸۴
نصب +۱ میلیون
دسته‌بندی تفننی
حجم ۷۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ آبان ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

با دانلود بازی Ludo King یاد گذشته‌ها کن و با دوستان، خانواده و آفلاین و آنلاین، منچ و مارپله بازی کن!

 

در لودو کینگ، مثل پادشاهان تاس بریز!

بازی ludo king یک بازی رو میزی دیجیتالی است؛ برای اینکه مثل پادشاهان تاس بریزی و مهره‌هایت را قدرتمندانه به سمت پیروزی هدایت کنی. شش آوردن شانس می‌خواهد، اما پیروز شدن هیچ‌وقت شانسی نیست؛ پس حالا نوبت یک بازی رومیزی جذاب برای تاس ریختن، سرگرم شدن و رقابتی بی‌نظیر است.  

با نصب بازی لودو دنیای شیرین کودکی‌ات را زنده کن. این بازی فوق‌العاده تا حالا بیشتر از ۵۰۰ میلیون‌ بار دانلود شده است. شاید تاس ریختن شانسی باشد، اما این تعداد دانلود اصلا شانسی نیست و نشان از محبوبیت و دوست‌داشتنی بودن این بازی است. به لودو کینگ خوش آمدی، جای تو در بازی تاس پادشاهان خالی بود. 

 

سبک بازی

بازی لودو کینگ یک منچ چند نفره است که هم از حالت آفلاین پشتیبانی می‌کند و هم حالت آنلاین. این یعنی می‌توانی در هر مکان و زمانی که خواستی با دوستانت بازی کنی خلاقیت خودت را نشان بدهی و این بازی را رو کنی. این طوری هم یک روز لذت بخش و صمیمانه برای همه می‌سازی و هم چنان غرق این بازی لذت بخش و هیجان‌انگیز می‌شوی که زمان از دستت در می‌رود. 

رقابت فقط به همین‌جا ختم نمی‌شود؛ بلکه حتی می‌توانی هر زمانی که تمایل داشتی اراده کنی و به تنهایی وارد بازی لودو شوی و در رقابت‌های آنلاین آن شرکت کنی. چنان سریع عاشق این بازی می‌شوی که ممکن است فکر کنی جادو شدی. پس با دانلود لودو کینگ دنیای شیرین این بازی را در گوشی خودت جا بده و همیشه یک منچ قابل حمل و جذاب را با خودت داشته باش. 

 

ویژگی‌های بازی

در این گیم، ویژگی‌های زیر را می‌بینیم و از آن‌ها لذت می‌بریم:

  • بازی منچ و مار و پله، درست مثل سال‌های کودکی
  • بازی در سه حالت چند نفره،‌ آفلاین و آنلاین با بازیکنانی از سراسر دنیا
  • چت صوتی (ویس چت) در برنامه
  • قالب‌های مختلف (آبنبات، پنگوئن، کریسمس، پین‌بال، طبیعت، حالت شب و ...)
  • بازی ۲ تا ۶ نفره
  • فرستادن ایموجی برای رقیب
  • ۷ قالب مختلف برای بازی مارپله

 

گیم‌پلی بازی 

هدف از بازی ludo king یا همان منچ این است که مهره‌هایت را در صفحه رومیزی جابه‌جا کنی و به سمت مرکز صفحه حرکت کنی و آن‌ها را سکوی پیروزی قرار دهی. ترتیب‌ حرکت مهره‌ها بر اساس عددی است که تاس نشان می‌دهد. در این بازی رومیزی دیجیتالی آن صفحه در موبایل تو قرار دارد و باید به همراه سه بازیکن دیگر شانس خودت را برای پیروزی امتحان کنی. هفت عدد مقدس است، اما شش عدد برنده‌ها است. پس تلاش کن شش بیاری تا بتوانی مهره‌هایت را وارد صفحه کنی. 

هر بازیکن در شروع بازی لدو کینگ چهار مهره دارد و باید تلاش کند تا تمام آن‌ها را به سکوی پیروزی و خانه‌ امن برساند. اما باید حسابی مراقب باشی، چون اگر سر راه مهره رقیبانت قرار بگیری ممکن است توسط مهره‌ آن‌ها تهدید شوی و از بازی خارج شوی. در شروع بازی هیچ مهره‌ای روی صفحه قرار ندارد و برای ورود به این رقابت حساس باید شش بیاوری. برنده این بازی کسی است که بتواند زودتر از بقیه تمام مهره‌های خودش را به مرکز صفحه برساند. پس هیچ فرصتی را از دست نده. 

این بازی یک منچ تمام عیار است. در این بازی می‌توانی حالت‌های مختلفی را تجربه کنی و در هر شرایطی مطابق با سلیقه‌ خودت وارد دنیای جذاب و زیبای منچ شوی. اگر حالت‌های جذاب این بازی را بشناسی دیگر نمی‌توانی از این بازی دل بکنی، پس ادامه این مطلب را حتما بخوان.  

 

ظاهر و تم

در بازی ludo king با یک منچ سه بعدی جذاب و رنگارنگ روبه‌رو هستی که بسیار محیط شاد و زیبایی دارد. یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های این بازی امکان تغییر تم و محیط صفحه منچ است؛ همچنین اگر از ظاهر مهره‌ها خسته شدی می‌توانی مهره‌هایت را عوض کنی و از آن‌ها لذت ببری. البته برای انجام این تغییرات باید مسابقات زیادی را ببری و سکه جمع کنی تا بتوانی قفل آن‌ها را باز کنی.

 

سکه‌های بازی

سکه‌ها در بازی ludo king بسیار به دردت می‌خورند؛ پس تا می‌توانی در مسابقات مختلف آنلاین و گروهی پیروز شو و آن‌ها را جمع کن. یکی از مهم‌ترین موارد استفاده این سکه‌ها ورود به مسابقات آنلاین این بازی است. هر یک از مسابقات مختلف این بازی ورودی متفاوتی دارند و ممکن است بعضی از آن‌ها سکه زیادی بخواهند.

 

قابلیت چت صوتی

از مهم‌ترین ویژگی‌های حالت بازی با دوستان استفاده از قابلیت چت صوتی است. در بازی لودو کینگ می‌توانی هنگام بازی با دوستان خودت حرف بزنی و صمیمیت و لذت انجام بازی را در بالاترین حد ممکن تجربه کنی. 

 

حالت‌های مختلف بازی لودو

در ادامه ببینیم در این بازی، با چه حالت‌هایی طرف هستیم و چه امکاناتی برای بازی داریم؛ از بازی با دوستان گرفته تا بات لودو یا حتی ماروپله!

 

حالت mask mode

Mask mode یکی از جذاب‌ترین حالت‌های بازی لودو کینگ است که مورد استقبال بی‌نظیر بازیکنان قرار گرفته است. در این بازی علاوه بر حریفانت باید با ویروس کرونا هم مقابله کنی. در این حالت بعضی از خانه‌های بازی آلوده به ویروس هستند و اگر بدشانسی بیاوری و وارد آن شوی مهره‌ات مریض می‌شود و به به قرنطینه می‌رود. قرنطینه فضایی کنار صفحه بازی است که به مدت ۱۴ دور مهره‌ات آنجا باقی می‌ماند تا حالش خوب شود.

بعد از ۱۴ دور عفونت مهره‌ات خوب می‌شود و دوباره به بازی بر‌می‌گردد؛ البته برای اینکه او را به بازی برگردانی باید حتما شش بیاری. پس اینبار حسابی حواست را جمع کن و تلاش کن که گرفتار ویروس نشوی. بقیه قوانین این بازی مشابه حالت‌های دیگر است و تفاوتی با آن ندارد. اگر به دنبال یک چالش جذاب در بازی منچ اندروید می‌گردی به سراغ این حالت برو.

 

بازی با هوش‌ مصنوعی

در این حالت از بازی لدو کینگ می‌توانی با بات هوشمند بازی کنی. این حالت بهترین فرصت برای سرگرم شدن در اوقات فراغت است. بازی در این حالت یک تمرین خوب است و حسابی تو را برای مسابقه با دوستانت آماده می‌کند. علاوه‌براین در حالت هوش مصنوعی می‌توانی یک مدل بسیار جذاب از منچ را هم تجربه کنی که هیچ جای دیگری پیدا نمی‌شود. 

 

بازی هجومی!

در این حالت از Ludo King، برخلاف معمول هیچ‌کس منتظر نوبت خودش نمی‌ماند. بلکه همه تند و سریع بازی می‌کنند و و به حریفان هجوم می‌برند. سرعت عمل در این حالت نقش بسیار مهمی در پیروزی دارد. پسی اگر این حالت را انتخاب کردی باید پشت سرهم تاس بریزی و خیلی سریع تصمیم بگیری که کدام یک از مهره‌هایت را باید جابه‌جا کنی. پس اگر دوستت در حال رسیدن به خانه آخر است همه چیز را فراموش کن و فقط به زدن مهره‌ او فکر کن و تند تند تاس بریز تا به او برسی. 

 

بازی چند نفره با یک گوشی

به دنبال یک رقابت هیجان‌انگیز با دوستانت هستی؟ پس گوشی موبایلت را در بیاور و وارد حالت pass in play شو. در این حالت می‌توانی گوشی موبایلت را به صفحه منچ تبدیل کنی و مسابقه را شروع کنی. فقط یک گوشی موبایل کافی است تا جمع خانواده یا دوستانت را با بمب انرژی بازی منچ منفجر کنی و از رقابت لذت ببری. 

وقتی به این حالت از بازی وارد می‌شوی، علاوه‌بر منچ کلاسیک و معمولی می‌توانی به روش تیمی هم بازی کنی. پس با دوستانت تیم‌های دو نفره تشکیل بده و تلاش کن تیم خودت را با همکاری و مشورت با یار خودت در بازی پیروز میدان کنی.

 

بازی quick

حالت مسابقه سریع در بازی ludo king قوانین مشابهی با حالت‌های دیگر دارد و تنها تفاوت آن در پایان مسابقه است. در این حالت باید به سرعت هرطور شده یکی از مهره‌هایت را به مرکز صفحه برسانی تا پیروز شوی. فقط یک مهره برای پیروزی کافی است و هر دور بازی نهایتا ده دقیقه طول می‌کشد. پس با هرچه در توان داری وارد این حالت شو و مهره‌ات را به آخر برسان.

 

لدو آنلاین 

فکر می‌کنی در بازی منچ حرفه‌ای هستی؟ پس زمان آن رسیده است که به سراغ بازی آنلاین بروی. در بازی آنلاین می‌توانی با افراد مختلف از سراسر جهان رقابت کنی و به آن‌ها نشان دهی که یک پادشاه چگونه تاس می‌ریزد.

یکی از مهم‌ترین دلایل برای نصب لودو کینگ، ورود به مسابقات آنلاین و شرکت در تورنمنت‌های این بازی است. تورنمنت‌ها در واقع یک سری مسابقات حذفی هستند که که در حالت quick game برگزار می‌شوند. اگر موفق شوی حریفانت را در اولین مسابقه شکست دهی به مرحله بعد راه پیدا می‌کنی و فرصت داری تا با شکست تک‌تک حریفان به قهرمانی برسی. اگر کمی شانس بیاوری، خیلی سریع به مرحله نیمه‌نهایی راه پیدا می‌کنی و سپس در فینال شرکت می‌کنی. 

 

بازی با دوستان 

برای اینکه بتوانی همیشه با دوستانت بازی کنی و لذت ببری حتما نیازی نیست آن‌ها کنار تو باشند. در بازی لودو کینگ می‌توانی با جیمیل خود وارد شوی و یک اکانت لودو کینگ بسازی. سپس کافی است نام‌ کاربری دوستانت را جست‌وجو کنی و آن‌ها را به لیست خود اضافه کنی. در این صورت هرلحظه‌ که اراده کنی می‌توانی با ارسال درخواست بازی برای آن‌ها، یک رقابت مهیج را شروع کنی.

 

بازی پنج‌ نفره و شش نفره

فرقی ندارد که کدام یک از حالت‌های بازی را انتخاب کرده‌ای. در هر صورت می‌توانی یک منچ ۵ نفره یا حتی ۶ نفره را تجربه کنی. حساسیت و درگیری در این مسابقات بسیار بالا است و هر لحظه ممکن است سروکله یک مهره پیدا شود و مهره تو را به بیرون بفرستد. پس حسابی حواست را جمع کن و آماده‌ یک منچ پر از درگیری و هیجان باش.

 

بازی ماروپله

هر وقت صحبت از انجام بازی منچ می‌شود، حتما اسم مار‌وپله هم به وسط می‌آید. در بازی لودو کینگ علاوه‌بر منچ می‌توانی ماروپله هم بازی کنی. تمام حالت‌هایی که برای بازی منچ وجود دارد، در ماروپله‌ هم وجود دارند. یعنی می‌توانی این بازی جذاب را با دوستان خود، با هوش‌ مصنوعی و با بازیکنان آنلاین در سراسر جهان بازی کنی. 

مارهای سمی و خطرناک در صفحه بازی کمین کرده‌اند و منتظرند تا مهره‌ات را نیش بزنند. پس باید تلاش کنی تا از چنگ آن‌ها فرار کنی و به خط پایان برسی. البته نگران نباش، چون در لابه‌لای این مارهای سمی نردبان‌های کوتاه و بلندی وجود دارند که اگر شانس بیاوری تو را به خط پایان نزدیک می‌کنند. پس تمام تلاشت را بکن تا از حریفت بهتر بازی کنی و زودتر به خط پایان برسی.

 

دانلود بازی لودو کینگ از بازار

با دانلود بازی لودو کینگ از بازار خیالت از سلامت و امنیت بازی راحت باشد؛ چون سپر امنیتی بازار تمام گیم‌ها را بررسی کند و اجازه نمی‌دهد هیچ بازی نا‌امن یا خرابی به دست شما برسد. حالا نوبت آن است که بهترین بازی منچ اندروید را دانلود کنی و بهترین لحظات را برای خود و دوستانت بسازی.

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کن:

فیسبوک: https://www.facebook.com/ludokinggame

توییتر: https://twitter.com/Ludo_King_Game

یوتیوب: https://www.youtube.com/c/LudoKing

اینستاگرام: https://www.instagram.com/ludo_king_game

وبسایت: https://ludoking.com

سوالات متداول

در بازی لودو کینگ چگونه پادشاه شویم؟ 

با شرکت در مسابقات آنلاین این بازی برای خودت امتیاز جمع کن تا در جدول رده‌بندی این بازی به رتبه‌های بالا صعود کنی و پادشاه شوی.

آیا تاس بازی طبق الگو خاصی عمل می‌کند؟

تاس ریختن در این بازی توسط کامپیوتر برنامه‌نویسی شده است تا اعدادی کاملا تصادفی را نمایش دهد. 

چرا پس از مدتی چت صوتی قطع می‌شود؟ 

چت صوتی فقط برای مدت زمان محدودی در هر مسابقه فعال است و برای استفاده دائم از آن باید این قابلیت را از فروشگاه بازی خریداری کنی. 

در بازی ludo king چگونه سکه رایگان دریافت کنیم؟

در صفحه اصلی بازی می‌توانید جوایز روزانه را جمع‌آوری کن و با تماشای ویدیو‌های تبلیغاتی سکه رایگان بدست بیاور. برای دسترسی به این ویدیو‌ها روی آیکون جعبه کادو کلیک کن.

نظرات کاربران - ۳،۹۰۷ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
۱۳۸۵
۱۳۸۵
۱۴۰۲/۰۸/۱۳
عالی
sanatalash
sanatalash
۱۴۰۲/۰۶/۱۵
۳ ستاره دادم درحالیکه حقش ۵ ستاره بود بخاطر تبلیغات سرسام آور وسط بازی
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۰۸/۲۸
این بازی واقعاً خیلی خوب است هرکی این بازی راندارد بریزد