نی نی آلبوم

نی نی آلبوم

نسخه ۱.۰
۲۰۰
نصب فعال
عکاسی و ویدیو
دسته
۹
مگابایت
حجم

دوران کودکي و بالاخص نوزادي از شيرين ترين ادوار زندگي انسان ها است و از آنجايي که اشخاص خود قادر به درک اين دوران نيستند، ثبت لحظه لحظه آن به وسيله اطرافيان از اوجب واجبات است.
براي اين منظور متد هاي مختلفي طراحي شده که هر يک معايب و محاسن منحصر بفرد خود را دارند. از تهيه يک آلبوم ساده تا استفاده از آلبوم هاي از پيش طراحي شده يا ذخيره عکس ها در گوشه اي از موبايل و کامپيوتر و...
از آنجايي که عکس هاي امروزي اکثرا توسط گجت های مختلف مثل موبايل و تبلت ها يا دوربين هاي ديجيتال تهيه مي شوند، استفاده از روش آلبوم هاي سنتي زحمت چاپ تک تک عکس ها را به کار اضافه مي کند و تصور کنيد هر دفعه که کودکتان عمل جديدي از خود نشان مي دهد که ارزش ثبت کردن دارد مجبور شويد سراغ عکاسي ها برويد و هزينه و وقت زيادي صرف تهيه يک عکس کنيد (هزينه خود آلبوم و سختی نگهداري آن هم به کنار!).
دسته بندي و نظم دادن به عکس هاي ديجيتالي هم با گذر زمان مي تواند کار را بسيار مشکل کند و اتفاقات غير منتظره در دنياي وسايل الکترونيک هم امري معمولي است.
پس چاره کجاست؟ آيا راهي بينابين مي توان يافت که از طرفي نيازي به وجود فيزيکي تصاوير نداشته باشد و از طرف ديگر دسته بندي و نگهداري عکس ها را هم ممکن سازد؟ اين سوالي بود که بالاخره توسط اين اپليکيشن براي آن پاسخي خواهيد يافت.

"نی نی آلبوم" برنامه ايست مخصوص ثبت شيرين ترين لحظات دوران نوزادي و کودکي به بهترين شکل ممکن.

دسته بندي صفحات آلبوم به موضوعات مختلفي چون "من در زايشگاه"، "آغاز راه رفتن"، "اتاق من"، "دوستانم" و.. ده ها موضوع ديگر (کلیه فرآیند های مهم دوران نوزادی و کودکی)
طراحي گرافيکي بينظير و حرفه اي (امري که به ندرت در بين اپليکيشن هاي ايراني توجهي به آن مي شود اما از نظر ما لياقت مخاطب ايراني چيزي بسيار فراتر از اينهاست)
امکان اضافه کردن عکس هم از طريق دوربين (عکس برداري آني از موقعيت مورد نظر) و هم از طريق گالري براي عکس هاي از پيش تهيه شده
امکان ايجاد چندين آلبوم براي افراد مختلف
امکان تهيه عکس کامل از هر صفحه آلبوم و به اشتراک گذاري در کليه شبکه هاي اجتماعي
وجود راهنماي کامل براي آموزش دقيق کار با برنامه

و... تنها بخشي از ويژگي هاي اين برنامه است که اميدواريم بتواند هر مخاطبي با هر سليقه و سطح انتظاري را شيفته خود کند.

مطمئنا در اين پروژه بزرگ که ماه ها وقت صرف ساخت و تست کارکرد آن شده (بسیاری از عملکرد های بکار رفته در این را برای اولین در بین اپلیکیشن های فارسی خواهید دید) امکان اشتباه و خطا از طرف ما وجود دارد، ازين رو 24 ساعته در انتظار شنيدن نظرات و پيشنهادات شما هم از طريق ايميل و هم نظرات زير اين مطلب هستيم.
از هيچ نکته اي دريغ نکنيد...

logo-enamad logo-samandehi