ژورنال بافتنی بزرگسال

ژورنال بافتنی بزرگسال

نسخهٔ v۱.۳
۴۰۰۰ تومان
+۱۰
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۷۵ مگابایت
حجم
ژورنال بافتنی بزرگسال

ژورنال بافتنی بزرگسال

پرتال سلامت و آموزش خانواده ها
نسخهٔ v۱.۳
۴۰۰۰ تومان
+۱۰
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۷۵ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

چندی پیش اپلیکیشن آموزش گام به گام بافتنی و ژورنال بافتنی کودکان  را طراحی و خدمت شما ارایه کردیم . امروز هم با تلاش و حمایت شما ، اپلیکیشن ژورنال بافتنی بزرگسالان را خدمت شما بانوان هنر دوست ارایه نمودیم  این اپلیکیشن شامل  81 مدل بافتنی است که 8 مدل جمع آوری شده از سایت های فارسی و 73 مدل اختصاصی و ترجمه شده از ژورنالهای بافتنی بوده که البته در آینده مدلهای اختصاصی و جدید دیگه هم در آپدیت های بعدی اضافه میکنم . 


این برنامه مناسب برای افرادیست که مقدار کمی از بافتنی سر رشته دارند و برای افراد تازه کار  یا آنهایی که تازه قصد یادگیری بافتنی رو دارند مناسب نیست . البته بگم افراد تازه کار نگران نباشند اونها میتونند با تهیه اپلیکیشن آموزش گام به گام بافتنی ،  الفبای بافتنی رو یاد بگیرند و سپس اقدام به استفاده از این آپ کنند .


در پایین هر مدل بافتنی مانند اپ آموزش گام به گام بافتنی ، آموزش ویدیویی  اصطلاحات مهم قرار داره که شما میتونین با نگاه کردن به اون ، مدلها تون رو ببافید .این اپلیکشن توسط تارنمای آموزش خانواده ها تهیه و ترجمه  شده است و مطالب اختصاصی آن همانطور که در بالا دکر شد ، به هیچ عنوان کپی شده از وبسایت های دیگر نیست و حاصل  تلاش شبانه روزی این گروه می باشد . امیدوارم خانم های هنر دوست کشور ما از این نرم افزار  استقبال کرده و مورد رضایت آنها واقع شود .

نظرات کاربران - ۰ رأی
۰ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱