Z Day: Hearts of Heroes

Z Day: Hearts of Heroes

نسخه ۲.۳۵.۰c
+۱۰۰
نصب فعال
استراتژی
دسته
۱۱۹
مگابایت
حجم

💳  برای خرید، بازارچه را نصب کنید. 💳

این بازی از داخل ایران در دسترس نیست.تاریخی که تا الآن می دانستید لزوماً درست نیست.

در سال 1944، نیروهای متفقین در Normanday فرود آمدند که اکنون از آن با عنوان D-DAY یاد می شود. دانشمندان دشمن از اسلحه‌هایی استفاده کردند که می توانست هوا را تغییر دهد، که منجر به کشیده شدن نبرد‌ در طوفان شد.

در سال 1945 ، نازی ها یک بمب ضدماده آزمایشی به راه انداختند، اکثر کشورهای جهان را نابود کردند و حاکمیت اجتماعی را از بین بردند. به این روز Zero Day یا به اختصار Z-DAY گفته می‌شود.

در این دنیای جدید و تاریک، نیروهای شیطانی به دنبال فتح همه بشریت هستند و هیچ‌کس جرات مخالفت با آنها را ندارد. به جز گروه ""hearts of heroes"" که حاضرند زندگی خود را برای جلوگیری از آخرالزمان زامبی‌ها فدا کنند!

کاپیتان دشمن در حال جستجوی بمب ضدماده است، ترکیبی با قدرت تخریب بی‌نهایت. اگر کسی مانع او نشود، او تمام نژاد بشر را پاک خواهد کرد و هر انسانی را به یک انسان نابود شده تبدیل خواهد کرد.


اجازه دهید تا نبرد قهرمانان بقا آغاز شود:


  • شهر خود را از نو بسازید و مستحکم کنید و از حمله زامبی‌ها جلوگیری کنید. در این بازی استراتژی، ساختمان‌ها و مزارع را در کنار پایگاه و مراکز نظامی خود به‌روز کنید!

  • بازی استراتژی چند نفره جنگ جهانی! سر خود را به عنوان یک فرمانده بالا نگه‌دارید و با شجاعت به میدان جنگ جهانی بروید و شکوه را به ارمغان بیاورید!

  • اتحاد ارتش! با متحدان خود دوست شوید و روابط دوستانه برقرار کنید. باهم کار کنید و با استفاده از استراتژی‌های مختلف، حمله به فرمانده دشمن را آغاز کنید و به هیجان بازی بیفزایید.

  • قهرمانان جنگ! خدایان ارتش به شما کمک می کنند تا با استراتژی نبرد کنید و قهرمانان جنگ خود را آموزش دهید!

  • ویرانگرها! یک هواپیمای افسانه‌ای با قدرت حمله ویرانگر! از حمله زامبی به هر قیمتی زنده بمانید!

  • ابر سرباز! با سرباز مکانیزاسیون خود تسهیلات متروکه را کاوش کنید و در میدان جنگ نبرد کنید!

  • مسابقه نبرد چند نفره! به رویدادهای منطقه در برابر منطقه، اتحاد در مقابل اتحاد و جبهه شمال در مناطق مختلف بپیوندید!

  • چت! در مکالمه با بازیکنان دیگر از سراسر جهان ارتباط برقرار کنید!

  • برای خود یک امپراتوری به اندازه کافی قوی برای پناهگاه بسازید تا بتوانید در جنگ دوام بیاورد تا تمام جنگ‌ها را در میدان نبرد خاتمه دهید.

زامبی‌ها را بکشید، ارتش نظامی قدرتمندی بسازید، قهرمانان را آموزش دهید و اتحادهای انسانی ایجاد کنید. احیای تمدن به عنوان یک شکارچی زامبی و انجام ماموریت‌های غیر ممکن بخشی از مسئولیت شماست.

طاعون زامبی فقط آغاز کار است. شما در این روز  قهرمان جنگ هستید. آیا شما آماده جنگ هستید، فرمانده؟

logo-enamad logo-samandehi