<۱۰
نصب فعال
خرید
دسته
۴
مگابایت
حجم

اینترنت را باید بزرگ‌ترین سامانهای دانست که تاکنون به دست انسان طراحی، مهندسی و اجرا گردیده ‌است. اینترنت به دلیل خصوصیاتی چون قابلیت استفاده و دسترسی گسترده آن، اشکال کاملاً جدیدی از تعاملات، فعالیت ها، و سازماندهی‌های اجتماعی را پدید آورده‌است. در این میان تجارت چهره نوینی به خود گرفته است .

بی شک زمان برای هر انسانی گرانبهاترین عنصر تکرار نشدنی می باشد امروزه با توجه به مشغله های موجود در زندگی هر فردی , کمتر کسی در جهان وقت خود را برای خرید و فروش به روش های سنتی در کنار روش های نوین خرید و فروش الکترونیکی هدر می دهد .

شاید تا به حال کالایی یا چیزی برای فروش داشته اید که بخواهید به قیمت واقعی ارزشش بفروشید که در نهایت در بازار آزاد فروخته اید ولی مورد رضایتتان نبوده است؟! یا اصلا به همین علت از فروشش منصرف شده اید؟!  یا شاید شده برای خود چه در خانه چه در کارگاهی کسب و کاری راه انداخته اید ولی جایی برای معرفی یا فروش محصولتان نداشته اید؟! تجار این مشکلات شما را حل کرده است . شما میتوانید در تجار پروفایل اختصاصی باز کنید و یک درگاه تجاری برای خود ایجاد کنید و به همین سادگی خرید و فروش کنید .

logo-enamad logo-samandehi