بیدارباش

بیدارباش

نسخه یک
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

شما به راحتی از خواب بیدار میشید ؟
تا حالا چند بار شده تصمیم بگیرید صبح زود بیدار شید و کارهای مفید بکنید اما وقتی صبح میشه زنگ گوشیتونو قطع کنید و دوباره بخوابید تا لنگ ظهر ؟!
در صورتی که این اتفاق بارها تو زندگیتون افتاده این برنامه میتونه راه حل شما باشه!
یه آلارم که دکمه قطع و یا Snooze نداره ! و شما را مجبور میکنه مسافتی دلخواه رو همراه با گوشیتون راه برید ... یعنی اگه شما با این برنامه هم از خواب بیدار نشدید دیگه خیلی خودتون رو اذیت نکنید(!) و دنبال برنامه ریزی برای فردای خودتون نباشید !
مقدار مسافت راه رفتن از 2 متر تا 30 متر قابل تنظیم هست
راه های فریب دادن آلارم هم بسته شده، اگه صدا رو بخواید کم کنید موقع زنگ زدن، صدا رو تا آخرش زیاد میکنه! و چندین راه دیگه که جلوش گرفته شده ...
ضمنا توجه کنید اگر بخواین خلاقیت به خرج بدین و بازهم بخوابید به مقدار 2 برابر مسافتی که تنظیم کردید جریمه میشید، و باید مسافت بیشتری رو طی کنید!
چندین زنگ فوق العاده خوش ملودی در اپ هست، ضمن اینکه از خود گوشیتون هم میتونید آهنگ به عنوان آلارم تنظیم کنید. صعودی بودن آلارم هم قابل تنظیم هست.
تنظیمات:
1. امکان انتخاب بین Shake یا Walking ( تکان دادن گوشی یا راه رفتن همراه آن)
2. امکان انتخاب مسافت مورد نظر
3. امکان انتخاب آلارم از موزیک های گوشی/تبلت
4. امکان صعودی بودن ولوم آلارم
5. امکان ویبره دادن هنگام آلارم
6. اضافه کردن چند رینگتون به گوشی/تبلت شما ( قابل استفاده در سایر برنامه ها و به عنوان زنگ تلفن) از Pet Shop Boys، Citizen Cope ، Elli Goulding ، Thomas Anders ، Depeche Mode، و James Blunt

logo-enamad logo-samandehi