برنامه بدنسازی شخصی با هوش مصنوعی

برنامه بدنسازی شخصی با هوش مصنوعی

نسخه tp
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰۰
نصب فعال
ورزش و تغذیه سالم
دسته
۴
مگابایت
حجم

امکانات اپلیکیشن:

 • نوشتن برنامه تمرینی براساس معتبرترین اطلاعات علم تمرینی
 • تدوین برنامه هفتگی ورزشی
 • نوشتن برنامه تمرینی براساس قد و وزن و سن و ...
 • برنامه نویسی برای تمام سطوح مبتدی، باتجربه و حرفه ای
 • برنامه گرم کردن و سرد کردن برای هر برنامه به صورت اختصاصی
 • نوشتن برنامه تمرین خانگی بدون ابزار و تجهیزات ورزشی
 • نوشتن برنامه تمرین برای باشگاه بدنسازی
 • نوشتن برنامه بدنسازی با تی آرایکس و سایر وسایل ورزشی
 • آموزش حرکت شناسی تمرین ها برای درک بهتر حرکات ورزشی
 • اطلاعات کامل هر حرکت (تمرین ورزشی)
 • استفاده از ویدیوهای اختصاصی تمرین ها
 • نمایش عضلات هدف هر تمرین
 • نمایش مفاصل درگیر هر تمرین
 • استفاده آنلاین و آفلاین از اپ

 

طراحی برنامه تمرینی بدنسازی اختصاصی تان را به جیبی جیم بسپرید. این اپلیکیشن با بهرمندی از بانک اطلاعاتی حرکات ورزشی و بدنسازی پیشرفته، برنامه بدنسازی مخصوص شما را طراحی می کند.

این برنامه براساس ویژگی های ظاهری و جسمانی شما طراحی می شود. تیپ بدنی و سن و میزان فعالیت روزانه شما برای طراحی برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی شما مهم می باشند.

گم کردن برنامه های بدنسازی کاغذی اتفاقی اجتناب ناپذیر است. اما در اپلیکیشن جیبی جیم برنامه تان را گم نمی کنید! در این اپ برنامه هفتگی و تمام برنامه های روزانه شما در تلفن همراهتان ذخیره می شوند. می توانید برنامه تمرینی بدنسازی تان را در قالب فایل PDFچاپ کنید و برای دیگران بفرستید.

 

برنامه بدنسازی:

طراحی برنامه تمرینی بدنسازی چه برای خانه و چه برای باشگاه، نیاز به دانش و تجربه دارد. ما در اپلیکیشن جیبی جیم این کار را برای شما آسان کردیم. هوش مصنوعی جیبی جیم می تواند براساس مشخصات ظاهری و جسمانی شما، برنامه بدنسازی مناسبی طراحی کند. اطلاعات علم تمرینی به روز این هوش مصنوعی، تایید کننده علمی بودن برنامه های جیبی جیم می باشد. این اطلاعات به روز علم تمرینی شامل سیستم های طراحی تمرین، بار تمرین و روشهای باردهی برنامه های تمرینی بدنسازی می باشند.

 

برنامه بدنسازی حجمی:

طبق نظرسنجی، برنامه بدنسازی حجمی خواسته اکثر شما بود. در این اپلیکیشن نه تنها به برنامه بدنسازی حجمی پرداختیم، بلکه به سایر اهداف هم توجه کردیم. برنامه بدنسازی عضله سازی یا هایپرتروفی، در برخی از شما نیاز به استفاده از سیستم های تمرینی دارد. در برنامه بدنسازی طراحی شده توسط جیبی جیم به طور دقیق سیستم ها را به شما نشان می دهیم. درصورت نیاز نکته ها را به شما متذکر می شویم تا از برنامه بهره کافی ببرید.

 

برنامه بدنسازی حرفه ای:

طراحی برنامه بدنسازی حرفه ای یکی از وظایف محول شده به هوش مصنوعی جیبی جیم می باشد. این اپلیکیشن با بهرمندی از اطلاعات سطح بالایی که دارد، قادر به طراحی برنامه های تمرینی بدنسازی سطح حرفه ای می باشد. برای طراحی برنامه های تمرینی حرفه ای، به صورت هوشمند به سطوح بالاتر توجه می کند. در واقع تا جای ممکن محدودیت ها را برداشتیم تا یک نرم افزار تمام قد تحویل شما داده باشیم.

 

برنامه بدنسازی مبتدی:

برنامه بدنسازی برای افراد مبتدی، تفاوت هایی دارد. توجه به اطلاعات فیزیکی شما و داده های علم تمرینی برای سطح تازه کار، به صورت هوشمند انجام می شود. این برنامه های تمرینی طوری طراحی می شوند که فشار مناسب را به شما بیاورند، و از آسیب جلوگیری کنند. هوش مصنوعی نکات تمرینی مورد نیاز را در برنامه تان یادداشت می کند. با این برنامه بدنسازی مبتدی می توانید شروعی عالی داشته باشید.

 

برنامه بدنسازی بانوان:

برنامه بدنسازی بانوان تفاوت هایی با برنامه بدنسازی آقایان دارد. علاوه بر تفاوت های ظاهری، تفاوت های فیزیولوژیکی هم بسیار مهم می باشند. در جیبی جیم به هر دوی این موارد توجه کردیم. اطلاعات ظاهری شما و اطلاعات فیزیولوژیکی به روز در هوش مصنوعی، موجب طراحی هر چه بهتر برنامه بدنسازی می شود. پس از طراحی برنامه تمرینی بدنسازی بانوان ، می توانید برنامه را با تصویر و ویدیو تمرین ها ببینید.

 

برنامه بدنسازی چربی سوزی:

طراحی برنامه بدنسازی چربی سوزی به چندین عامل بستگی دارد. جنسیت و میزان فعالیت بدنی کنونی شما دو عامل بسیار مهم در طراحی برنامه تمرینی چربی سوزی می باشند. هوش مصنوعی جیبی جیم، با توجه به ویژگی های شما بهترین برنامه بدنسازی چربی سوزی را طراحی می کند. مناسب ترین ست ها و تکرارها، مناسب ترین تمرینها و سیستم های تمرینی می تواند چربی سوزی را سرعت بخشد.

logo-enamad logo-samandehi