شاپینگ مانیا

شاپینگ مانیا

نسخه ۱.۰.۲
<۱۰
نصب فعال
خرید
دسته
۵
مگابایت
حجم

*در صورت بروز مشکل در اجرای این نسخه ، زبان دستگاه خود را از تنظیمات آندروید به انگلیسی تغییر دهید*


شاپینگ مانیا نرم افزاریست برای ایجاد سهولت در امر خرید شما عزیزان . با توجه به حجم بالای مراکز تجاری و تنوع برای خرید و از سوی دیگر حجم ترافیک و شلوغی همیشگی شهر تهران ، انتخاب هدف و بهترین مقصد بزرگترین گام در مدیریت زمان میباشد .


نرم افزار شاپینگ مانیا با ارائه بزرگترین بانک اطلاعاتی جامع از تمامی مراکز خرید تهران بزرگ از چهار گوشه ی جغرافیایی و با کاملترین تنوع برای تمامی اقشار جامعه سعی بر آن دارد که گامی در راستای آرامش ، سهولت ، رفاه و جلوگیری از اتلاف زمان ارزشمند شما عزیزان بردارد .


این نرم افزار تنها یک بانک اطلاعاتی نیست و زنده بودن به معنی اعلام تازه ترین حراج ها، فروش های فصلی، کالاهای جدید و ...  واز طرفی به روز بودن آن از ویژگی های بارز و متمایز آن نسبت به محصولات مشابه است.


یکی از قابلیت های ویژه این نرم افزار عملکرد به صورت آفلاین و آنلاین می باشد. به این معنی که حتی اگر شما ارتباط اینترنت نداشته باشید می توانید از اطلاعات قبلی مانده در حافظه گوشی خود استفاده کنید.


پایه و اساس و چیدمان نمایش نرم افزار بر اساس مسافت و فاصله شما تا نزدیکترین واحد تجاری مورد نظر میباشد بر همین اساس با تغیر مکان شما شاهد تغیر چیدمان و اولویت های نرم افزار خواهید بود. بدیهی است این قابلیت مستلزم فعال بودن جی پی اس تلفن همراه شماست.


از بخش دسته بندی میتوانید تمامی اصناف و واحد های تجاری موجود در بانک اطلاعاتی نرم افزار را مشاهده فرمایید .


این نرم افزار به صورت مدیریت آنلاین و لحظه ای اداره میشود بر همین اساس در هر لحظه شاهد رشد و تکمیل این بانک اطلاعاتی خواهید بود لذا پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما کمال تشکر را داریم .


در صورتی که مرکز تجاری مورد نظر خود را در لیست ما پیدا نمیکنید میتوانید از قسمت ارتباط با ما یا صفحه اینستاگرام این برنامه درخواست خود را ثبت کنید در اسرع وقت ما در نزدیکی شما هستیم.


از طریق آیکون های پایین هر صفحه شما قادر خواهید بود مستقیما با واحد صنفی تماس بگیرید ، نظر خود را ثبت کنید به وب سایت، اینستاگرام یا کانال تلگرام آن واحد سربزنید.


 


بانک اطلاعاتی این برنامه درحال بروزرسانی همیشگی خواهد بود و واحدهای صنفی مختلف هرروز به آن اضافه می گردد. امید است افتخار همراهی شما را داشته باشیم و نظرات و پیشنهادات خود را برای هرچه بهتر شدن آن، با ما به اشتراک بگذارید.

logo-enamad logo-samandehi