عکس انگلیسی

عکس انگلیسی

نسخه ۱.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

عکس انگلیسی AxEnglish یک راهکار ساده و کاربردی برای یادگیری لغات انگلیسی برای تمامی سنین است. بارها پیش آمده که بخواهید معنی انگلیسی اشیا و وسایل اطراف تان در خانه یا محیط کار را در غالب یک اپلیکیشن کاربردی بدانید و این را برنامه عکس انگلیسی AxEnglish برای شما ممکن می کند. عکس انگلیسی AxEnglish این امکان را به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می دهد تا بتوانند واژگان انگلیسی را به راحتی به خاطر بسپارند.


امکان یادآوری لغات انگلیسی در ساعات مشخص، ارائه هر واژه به همراه عکس مرتبط با آن، ارائه ترجمه ی فارسی هر کلمه، ارائه انگلیسی هر کلمه، امکان تلفظ دقیق و معتبر برای هر واژه، موتور جستجو برای پیدا کردن معنی واژگان به فارسی و انگلیسی و سایر ابزار کاربردی برای مشخص کردن واژگان محبوب و غیره، در مجموع باعث شده اند که عکس انگلیسی AxEnglish در نوع خود بی نظیر باشد.


به عنوان یک برنامه ی بومی برای آموزش واژگان انگلیسی، عکس انگلیسی AxEnglish توانسته با ایده پردازی های بدیع، طراحی دوره های کارشناسی شده و کوتاه، ارائه ی قیمت های رقابتی و ارزان، بالا بودن کیفیت محتوای ارائه شده، نظم در ارائه ی مطالب و طراحی یک رابط کاربری ساده، خوش ساخت و حرفه ای، برنامه ای سبک و کاملا کاربردی را به هم وطنان عزیز ایرانی ارائه دهد. این برنامه که محصول مشترک گروه طراحی نرم افزار موسسه فرهنگی دیجیتالی و انتشاراتی سام SAM و شرکت توسعه خدمات آموزشی اجوکیترز TheEducators انگلستان بوده، موفق به ارائه ی خدمات آموزشی گسترده برای تمامی سنین شده است.


منتظر برنامه های جدید با همکاری موسسه سام و TheEducators باشید. برای ارائه هر چه بهتر خدمات، از شما خواهشمندیم که نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را در اختیار ما بگذارید. عکس انگلیسی AxEnglish می تواند شما را به صورت کاملا کاربردی و عملی در مسیر یادگیری انگلیسی یاری کنید. امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات با کیفیت باعث خشنودی شما شویم.

logo-enamad logo-samandehi