اموزش پیش دبستانی سرزمین یخی

اموزش پیش دبستانی سرزمین یخی

نسخه ۱.۳.۶
۲
هزار
نصب فعال
آموزشی
دسته
۹۲
مگابایت
حجم

مژده مژده مژده 

بازی آموزشی مهیج زیر هفت سال داخل کشور

بازی زیبا و مهیج سرزمین یخی برای سنین زیر هفت  سال و در 33 مرحله طراحی شده است بازی کردن با این نرم افزاربه گونه ایست که کودک شما را به سمت خود می کشد و در حین بازی مطالب آموزشی لازم را به کودک می آموزد.از طرفی به کودک شما این امکان را می دهد تا با سفر به اعماق سرزمین یخی و در ضمن آشنایی با حیوانات آن سرزمین با مفاهیمی همچون :                    

اعداد - رنگ ها - مفاهیم فضایی - جهت ها - کوتاه و بلند - کوچک و بزرگ - فصل های سال - درک اجسام هندسی مثل دایره - سه گوش - آب و مواد استفاده از آن - شغل ها - آشنایی با آسمان – آشنایی با وسایل نقلیه – شناسایی رنگ ها – آشنایی با مزرعه و حیوانات آن آشنا شوند.

بر اساس یافته های روان شناسی ، سال های پیش از ورود به دبستان در رشد و تربیت کودکان نقش اساسی دارد در این دوران حساس و مهم ، یادگیری کودکان عمیق تر و سریع تر و آسان تر انجام می شود .این در حالی است که 75 درصد مغز کودک شما در 6 سال اول زندگی شکل گرفته و حدود 90 درصد توانایی کودک در این دوران جهت می گیرد.از طرفی کودک دلبند شما برای برخورداری کامل از آموزش های دوره ابتدایی نیاز به یک نظم و انظباط  فکری دارد که به طور معمول خانواده قادر به فراهم ساختن آن نیست .

ازطرفی تحقیقات نشان داده که بازی های رایانه ای در قالب آموزش فرآیند یادگیری را آسان و توجه کودک را جلب می کند. زیرا کودک شما با بازی در محیط رایانه با مفاهیم و مبانی ریاضی و علوم با استفاده از محیط پویا و رنگ های متنوع آموزش می بیند. بنابراین بازی های رایانه ای با هدف آموزش به صورت غیر مستقیم در ذهن کودک شما نقش بسته زیرا کودک در تمام طول مدتی که مشغول بازی است بدون اینکه متوجه شود آموزش را فرا گرفته و به ذهن می سپارد .

با توجه به مطالب فوق و نقش بازی های رایانه ای در دنیای امروز شرکت نرم افزاری ایرسا با تلاش و کوشش گروهی ، نرم افزاری جامع برای گروههای سنی (6-3) سال تهیه و تولید نموده تا بخش زیادی از آنچه را که کودک دلبند شما در دوران پیش از ورود به دبستان لازم است آموزش ببیند را با استفاده از این نرم افزار فرا گیرد .

کانال تلگرامی ایرسا: https://t.me/IrsaGroup   وب سایت : www.irsa.co.ir

 

logo-enamad logo-samandehi