جدول تناوبی عناصر

جدول تناوبی عناصر

نسخه ۱.۰.۰
<۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱
مگابایت
حجم

▬  نرم افزار جدول تناوبی عناصر ::::

 

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی و افزایش سرعت انجام کار ها و همین طور مهم تر شدن زمان برای افراد ، برآن شدیم تا نرم افزاری را طراحی کنیم که دوستداران علم شیمی بتوانند سریع و آسان به یکی از مهم ترین بخش های شیمی در اسمارت فون خود دسترسی داشته باشند.

در این نرم افزار شما علاوه بر در اختیار داشتن جدول عنصر ها ، می توانید اطلاعات زیر را هم از هر عنصر اختیار داشته باشید :

1- نماد عنصر

2- عدد اتمی

3- نام انگلیسی عنصر

4- نام فارسی عنصر

5- حالت عنصر ها (جامد/مایع/گاز)

6- جرم اتمی میانگین

7- دسته عنصر(واسطه/اصلی)

8- نوع عنصر (فلز/شبه فلز/نافلز)

9- شماره گروه

10- شماره ردیف

11- الکترونگاتیوی

 

توجه داشته باشید درصورتی که از این نرم افزار استقبال زیادی شود ، ما جزئیات نرم افزار را بیش تر خواهیم کرد. یعنی اطلاعات دقیق تر و جزئی تری از هر عنصر را در نرم افزار می گنجانیم تا در نهایت یک نرم افزار جامع و کامل در مورد جدول تناوبی داشته باشیم.

 

باتوجه به اینکه نسخه 1.0.0 در اختیار شما قرار می گیرد لطفا در صورت مشاهه هرگونه اشکال یا نقص آن را از طریق ایمیل پشتیبانی این نرم افزار به ما اطلاع دهید.

 

کاربران کافه بازار ، دانش آموزان ، دانشجویان و ... که به علم شیمی علاقمند هستید هر چه سریع تر این نرم افزار را خریداری کنید چون ممکن است با اضافه شدن امکانات نر افزار قیمت آن نیز افزایش یابد.

 

◄ از شما خواهشمندیم برای رعایت حق کپی رایت و حمایت از ما در صورت مشاهده هر گونه نرم افزار مشابه از خرید آن خود داری کنید و همین طور این نرم افزار را به دوستانتان ارسال نکنید. به جای آن لینک برنامه در کافه بازار را به آن ها بدهید تا آن را خریداری نمایند.

 

♦ این نرم افزار بر روی اندروید 4.0 به بالا قابل اجرا است.

 

تغییرات نسخه 1.0.0 ::::

◙ اولین نسخه برنامه

 

-------------------------------------

IR Develop WebSite

-------------------------------------

◄◄ لطفا اگر این برنامه از نظر شما کاربردی و مفید بوده به اون امتیاز بدید تا ما هم بدونیم که آیا این برنامه از نظر شما مفید بوده یا نه.

☻ باتشکر....

logo-enamad logo-samandehi