فرم بندی

فرم بندی

نسخه ۱.۰.۱
نصب از بازار
10000 تومان
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۹
مگابایت
حجم

هر سفارشی که داشته باشید، کافی است مشخصات آنرا وارد کنید تا اپ به شما بگویید کتاب یا کاتالوگ شما چند فرم دارد و ماشین چاپ مناسب برای شما چیست.

از اینها گذشته چیدمان همه فرم‌های رو پشت را به شما نشان می‌دهد و شما می‌توانید به راحتی صفحات خود را چیدمان کنید و فرم چاپی خود را آماده نمایید.

وقتی که یک کتاب یا کاتالوگ در دست تهیه دارید، ابتدا صفحات آنرا طراحی می‌کنید و به کارفرما نشان می‌هید. وقتی قرار است کتاب یا کاتالوگ شما چاپ شود باید به شکلی فرم‌بندی کنید که در زمان صحافی و پس از آن دچار مشکل نشوید. به عبارتی صفحات به شکل خاصی باید چیدمان شوند تا پس از صحافی، صفحات کتاب یا کاتالوگ بتریب درست قرار گیرند.

برای حل این مشکل باید به تعداد فرم‌های چاپی، کاغذ برداشته و تا بزنید و شماره گذاری کنید و پس از باز کردن کاغذهای تا شده جای صفحات را تشخیص داده و طبق آن صفحات طراحی شده خود را قرار دهید.

تصور کنید اگر صفحات کتاب شما بیش از ۲۰۰ صفحه یا حتی کمتر باشد، چه تعداد کاغذ تا شده باید تهیه و شماره صفحات و شکل قرار گیری آنها را بدست آورید.

اپلیکیشن برای شما چه می‌کند

بسیار ساده و راحت

شما قطع کتاب یا کاتالوگ خودتان را به همراه تعداد صفحات وارد می‌کنید و با کلیک بر روی محاسبه، تعداد فرم چاپی، ماشین چاپ مناسب و … را به شما می دهد. سپس برای دیدن چیدمان صفحات یا فرم‌بندی، روی مشاهده فرم‌ها کلیک می‌کنید و تمامی فرم ها به شکل مجزا، شامل رو و پشت به شما نمایش داده می‌شود و با توجه به شماره صفحاتی که در فرم‌بندی به شما نمایش می‌دهد می‌توانید، فرم چاپی خود را آماده و برای چاپ ارسال نمایید.

به همین سادگی ساعت‌ها در وقت شما صرفه جویی خواهد شد

مزایای اپلیکیشن فرم‌بندی

۱- سرعت در فرم‌بندی
۲- دقت در فرم‌بندی
۳- جلوگیری از اتلاف وقت

logo-enamad logo-samandehi