با هزینه اندک کسب و کار راه بینداز

با هزینه اندک کسب و کار راه بینداز

نسخه v۲.۰
+۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

بی تردید اشتغال زایی یکی از اساسی ترین دغدغه های امروز جامعه ما است. همه ما به نوعی دچار این مساله بوده ایم و یا در اطرافیانمان افرادی را می شناسیم که به دنبال راه اندازی یک کسب و کار جدید هستند. تعدادی هم به دنبال تغییرشغل فعلی و راه اندازی یک کسب و کار شخصی و حتی شغل دوم هستند. اما انجام این کار برای همه میسر نیست. عدم شناخت کافی از بازار،  دشواری یافتن کسب و کارهای ارزان، نداشتن سرمایه کافی، نداشتن مهارت لازم و .... همگی مسایلی هستند که می توانند راه اندازی یک کسب و کار جدید را به چالش  بکشانند.در این مجموعه سعی کرده ایم تا با بررسی تعداد زیادی از مشاغل ،کسب و کارهایی را معرفی کنیم که مشکلات ذکر شده را نداشته باشند . هیچ کدام از کسب و کارهایی که در اینجا معرفی شده اند:


1-برای راه اندازی  به سرمایه بیشتر از بیست میلیون تومان نیاز ندارند.


2-فصلی نیستند.


3-برای راه اندازی آنها نیازی به فضای زیاد نیست.


4-خیلی تکراری نیستند(مانند پرورش قارچ).


5- به آموزش های پیچیده و زمان بر نیاز ندارند.


در اینجا قصد آموزش مشاغل را نداشته ایم. بلکه هدف معرفی و شناساندن مشاغلی است که بتواند با ویژگی­هایی که در بالا به آن­ها اشاره شد ایده ای برای راه اندازی یک کسب و کار باشند.


  بر این موضوع باور داشته باشید که موفقیت در هر کسب و کاری وابستگی مستقیم به تلاش و خلاقیت در آن کسب و کار دارد. بسیاری از برندهای معروفی که هم اکنون می شناسید ، از یک کسب و کار کوچک و خانگی شروع  به کار کرده اند. مانند برند معروف "دلپزیر". ما هم در اینجا بنا را بر همین اصل نهادیم و کسب و کارهایی را معرفی کرده ایم که قابلیت تبدیل شدن به یک کسب و کار بزرگ را دارند.

logo-enamad logo-samandehi