<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

نرم افزار رایزن 24 جهت راحتی حال شما هموطنان عزیز راه اندازی شده است،با کمک این نرم افزار می توانید در شمال کشور ویلا، آپارتمان، باغ و ... خریداری، اجاره و یا به مدت محدود در اختیار بگیرید.

از اعتماد شما سپاسگذاریم.

شرکت رایزن 24 طلایی با شماره ثبت 1639 که در دفتر ثبت اسناد و املاک استان مازندران به ثبت رسیده است با گردهم آوری گروهی متخصص و تحصیل کرده اعم از کارشناسان و مشاوران ملکی،عمرانی و حقوقی خبره و تجربه چندین ساله خود سعی در سازماندهی و متحول نمودن خرید و فروش در زمینه املاک و مستغلات در شمال کشور عزیزمان ایران با ارائه سایت ملکی جامع به همراه پشتیبانی به روز و همچنین فعالیت ملکی در قالب شرکت را دارد.
همانگونه که اطلاع داریم در استان مازندران به علت تعدد زیاد و همچنین فاقد جواز کسب یا مجوزصدور کد رهگیری مشاورین املاک،عدم اطلاع از اصل و نسب ،اوقافی یا بنیادی بودن ملک ها و یا عدم بازگو کردن موارد فوق به مشتری جهت از دست دادن مشتری و همچنین نداشتن توان معاوضه و مشارکت در ساخت سبب گردیده تا سرمایه گذاران به نوعی از این استان سرسبز و بکر سلب اعتماد نموده و جهت سرمایه گذاری به سایر استان ها رجوع کنند.
از این رو گروه متخصص ما هدفی را دنبال می کنند:
ساماندهی،یکپارچگی،صداقت،آسان نمودن خرید و فروش املاک و مستغلات در شمال کشور عزیزمان ایران با داشتن و بکارگیری نیروهای تحصیل کرده،متخصص و خلاق و برخوردی مناسب و در شآن شرکت با متقاضیان عزیز.

logo-enamad logo-samandehi