۱۰۰
نصب فعال
خرید
دسته
۵
مگابایت
حجم


با اپ مرکز خرید هم بخرید هم بفروشید
با این اپ نه تنها میتوانید شرکتهای فعال در استان خود را ببینید بلکه اصناف مختلف(از فرد عادی و رستوران تا کشاورزی و صنایع دستی)میتوانند یک فروشگاه مجازی برای خود داشته باشند تا ضمن تبلیغ خود کالای خود را هم بفروشند با این اپ نیازی به حساب کردن و بایگانی هم نخواهید داشت همچنین برای خرید از شرکتها نیازی به حضور ویزیتور نخواهد بود.


با توجه به گسترش روزافزون اینترنت و تاثیری که اینترنت بر زندگی بشر امروز دارد و حتی توانسته با تبلیغات تلویزیونی رقابت نموده و از این طریق بسیاری از واسطه ها را حذف نماید شرکت والا تجارت آریا یوز برآن شد تا یک خدمت جدید با نام "مرکز خرید" را به هم میهنان گرامی عرضه دارد این اپ از دو بخش اصلی با نامهای نمایندگیها و خرده فروشی تشکیل شده در بخش نمایندگیها شرکتها حضور دارند و در بخش خرده فروشی مغازه های محل بدون پرداخت هیچ هزینه ای میتوانند فروشگاهشان را تبلیغ نموده و کالاهای خود را در محله خود به صورت اینترنتی بفروشند. توجه داشته باشید که با هر دعوت شما که موجب شود دوست شما با کد ارجاعتان وارد مرکز خرید شود شما امتیاز خواهید گرفت همچنین با هر بار خرید شما از نمایندگیها به نسبت خریدتان از نمایندگی باز هم به شما امتیاز تعلق خواهد گرفت امتیازات شما که بالا برود مرکز خرید برای شما به اندازه همان امتیاز پول نقد در نظر خواهد گرفت.


چند ماه دیگر ورژن جدید عرضه خواهد شد که بخش نمایندگی امکانات بیشتری خواهد داشت و بخش خرده فروشی هم از آزادی عمل بیشتری برخوردار خواهد شد. همچنین اصناف صنایع دستی و کشاورزی در ورژن بعدی میتوانند به جای یک محله در کل ایران دیده شوند.

logo-enamad logo-samandehi