تقویم آسمان

تقویم آسمان

نسخه ۵.۳.۱۲.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۵
مگابایت
حجم

آسمان یه تقویم حرفه‌ای با کلی قابلیت کاربردیه

با تقویم گوگل و انواع دیگه تقویم‌‌ های قابل سینک در آندروید سینک میشه

یه دفتر یادداشت داره که می‌تونید یادداشت‌ یا وظایف و کارهاتون رو داخلش بنویسید

ویجت‌های کاربری داره

ویجت زمان

ویجت تاریخ

ویجت هوشمند

ویجت صفحه قفل (برای دستگاه‌هایی که پشتیبانی می کنند.)

ویجت ماهانه

ویجت دفتریادداشت

ویجت افزودن یادداشت

ویجت دسترسی سریع به یادداشت

ویجت اوقات شرعی

مناسبت‌های شمسی رو نشون می‌ده و میتونید داخل مناسبت‌ها جستجو کنید

مناسبت‌های بر اساس تقویم رسمی منتشر شده از طرف دانشگاه تهران

اوقات شرعی رو نمایش می‌ده و قابلیت پخش اذان داره (تقویم اذان گو)

تنظیما خیلی خوبی برای پخش اذان و یادآوری قبل اذان وجود دارهقابلیت تبدیل تاریخ بین تقویم شمسی و تقویم میلادی داره

فرصت رو از دست ندید و تقویم آسمان رو همین حالا امتحان کنید.

احتمالا شما هم مثل ما کلی تقویم ایرانی (مذهبی و اذان گو) و کلی تقویم خارجی رو تست و بررسی کردید. ما هم بعد از بررسی همین تقویم‌ ها تصمیم گرفتیم تقویم بهتری تولید کنیم که با نیاز کاربران به تقویم سازگار‌تر باشه. به نظرم تقویم آسمان هم ارزش امتحان کردن داشته باشه و بتونه خیلی بهتر از رقباش نیاز‌های شما رو برطرف کنه.

کلمات کلیدی : تقویم شمسی ، تقویم ، گاه شمار ، سالنامه ، شمسی ، قمری ، میلادی ، ویجت ، رویداد ، calender ، google calender ، todo ، task ، یادآور ، اذان گو ، یادداشت ، note

در رسانه‌ها

با تقویم آسمان مدیریت زندگی خود را در دست بگیرید

همراه داشتن تقویم برای امور کاری و حتی غیر کاری یکی از ملزومات زندگی است. در گذشته یک تقویم کوچک که حاوی برنامه های روزانه تقریبا در همه کیف ها پیدا می شد. اما امروز دیگر به مدد گجت های هوشمند، دیگر از تقویم کاغذی خبری نیست و جای خود را به نسخ الکترونیکی داده اند. اپلیکیشن تقویم آسمان یکی از نمونه های بسیار خوب و پر امکانات است و با چاشنی طراحی زیبا و چشم نواز اش، شما را تقریبا از هر اپلیکیشن دیگری در این حوزه بی نیاز می سازد.

تقویمی به بزرگی آسمان

عدم وجود تقویم جلالی در تقویم گوگل(Google)و و کمبود هایی که این تقویم دارد ، برنامه نویسان ایرانی با ساختن برنامه هایی مثل : بادصبا ، تقویم آسمان و… خواسته اند خلا به وجود آمده را پر کنند . چیزی که امروز باعث شده تصمیم بگیریم تقویم آسمان را برایتان نقد و بررسی کنیم قابلیت های متفاوت آن است. با نقد و بررسی تقویم آسمان همراه اپیناد باشید .

روزهای آسمانی - تقویم آسمان زیر ذره بین

از گذشته تا کنون، تقویم، یک ابزار ضروری برای زندگی روزمره مردم بوده است. تکنولوژی هم برای ارائه خدمات از همین نیازهای روزمره بهره برده است. اپلیکیشن های بسیار زیادی وجود دارند که نیاز مردم به تقویم را برآورده می کنند. یکی از این اپلیکیشن ها، تقویم آسمان است. این برنامه با دارا بودن تقویم هرساله به همراه مناسبت های هر روزی، یک ابزار سبک برای تلفن های همراه شما خواهد بود. لطفا در نقد و بررسی این برنامه ذره بین را همراهی کنید.

logo-enamad logo-samandehi