قبله عالم | حدس کلمه

قبله عالم | حدس کلمه

نسخه ۰.۴.۴
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
نصب فعال
کلمات و دانستنی‌ها
دسته
۳۴
مگابایت
حجم

به دنیای پادشاهی جهانگیر شاه خوش آمدیدنظر تک تک افراد خانواده شاه را جلب کنید تا بتوانید به مقام بالای علمی و در نهایت ازدواج با شاهدخت ، لعبت الملک برسید.
قبله عالم بازی متفاوت ، سرگرم کننده و فوق العاده جذاب در سبک کلمات است که شما را به چالشی بزرگ و شیرین دعوت میکند(چالش ازدواج با دختر شاه).

هدف بازی راضی کردن تک تک اعضای خانواده شاه با رد کردن مراحل جذاب و پرهیجان میباشد.

درهر مرحله هدف ، پیدا کردن کلمات مورد نظر از بین حروف بهم ریخته شده است در این بین شما باید هوش و ذکاوت خود را به خانواده شاه (قبله عالم) ثابت کنید و مرتبه علمی خود را افزایش دهید ، از نمیرالملک (پدربزرگ مهربان شاه) گرفته تا اعتمادالملک (مشاور باهوش شاه) همه و همه طراحان سرسختی برای شما خواهند بود.

این بازی بیش از 1200 مرحله متفاوت همراه با چندین شخصیت بامزه ایرانی و مرتبه های علمی متفاوت ، انیمیشن های جذاب ، موسیقی اصیل سنتی ، گرافیک تماشایی ، شما را صدها ساعت سرگرم خواهد کرد و معلومات و دانش شما را به مرور زمان ارتقاء خواهد بخشید.
ویژگی های بازی قبله عالم:
- بیش از 1200 مرحله جذاب و متنوع در بخش اصلی- انیمیشن های بامزه - موسیقی آرامبخش و سنتی و اصیل ایرانی- محیط های فوق العاده چشم نواز و بومی- رتبه بندی و مقایسه سطح دانش (رقابت با دیگران)- گرافیک تماشایی - بیش از صدها ساعت بازی- بیش از هزاران کلمه- افزایش میزان هوش و حافظه- ارتقاء سطح معلومات و دانش کلمات- کمک به بهبود ضعف حافظه - افزایش میزان دقت و نکته سنجی- کمک به ارتقاء دایره لغاتکلمات کلیدی:
بازی قبله عالم، اطلاعات عمومی، بازی ایرانی، هیجانی، سنتی، برگزیده، خواستگاری، انیمیشن گیم، جذاب، دانستنی، سرگرمی، مسابقه، بازی با کلمات، qeblealam ،game، بازی فکری، بازی فکری مرحله ای، بازی ذهن، بازی هوشی، کلمات، کلمه سازی، واژه سازی، پازل، هیجانlogo-enamad logo-samandehi