کارجو+ | شبکه استخدام و کاریابی

کارجو+ | شبکه استخدام و کاریابی

نسخه ۱۴.۲.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۶
مگابایت
حجم

💼 مشکل بیکاری!

بیکاری، بزرگترین مشکل جامعه ماست! مشکلی که به نحوی زندگی همه ما را تحت تاثیر قرار داده است. دلایل و ریشه های زیادی برای آن گفته شده اما بدون شک بخشی از این مشکل بدلیل نداشتن شناخت کافی بوجود آمده است:

❌ موقعیت شغلی

نداشتن شناخت کافی کارفرما از پیش نیازهای هر موقعیت شغلی

❌ ویژگی شخصیتی

نداشتن شناخت کافی کارفرما از ویژگی های شخصیتی کارجویان

❌ بازار کار

نداشتن شناخت کافی کارجویان از نیاز بازار

❌ توانمندی فردی

نداشتن شناخت کافی کارجویان درباره توانمندی های خودشان

 

💡 راه حل ما

✔️ کارجو پلاس سرویسی برای ارزیابی و شناخت کارجویان است. شناختی عمیق تر درباره ویژگی های شخصیتی و توانمندی های فردی هریک از کارجویان، برتری هایی که شاید هنوز درباره خودشان نمیدانند!

✔️ کارشناسان مشاور تیم ما در زمینه نیروی انسانی و روانشناسی شناختی ، تست ها و بازی هایی را پیشنهاد میدهند که کارجویان و کارآموزان را به شناختی کاملتر از خودشان نزدیکتر میکند!

✔️ داشتن این شناخت و همچنین امکان مقایسه با کارجویان دیگر در محل کار یا دانشگاه یا شهر، دیدی وسیعتر از بازار کار و رشته تحصیلی و شغلی در اختیار کارجویان قرار می دهد تا انتخابی آگاهانه و موفق داشته باشند.

 


⚠️ چرا کارجو پلاس؟

درصد قابل توجهی از استخدام های موفق در ارتباط با رشته تحصیلی کارجویان نیستند!

موفقیت یک استخدام بیشتر از تحصیلات مربوط به استعداد ها، توانمندی ها، تجربیات و ویژگی هایی است که کارجویان آنها را جدی نمیگیرند و امکانی برای ارزیابی و ارزش گذاری آن پیدا نکرده اند.

افراد موفق کسانی هستند که با تحقیق و یا حتی با خوش شانسی درباره نقاط قوت خود شناخت پیدا میکنند و شغل خود را متناسب با آن انتخاب میکنند.

ما در کارجو پلاس در تلاش هستیم تا راهی ساده برای کسب این شناخت ارزشمند برای همه کارجویان و کارآموزان فراهم کنیم.


*مهارت های نرم

"مهارت‌هاي نرم" (Soft Skills) ویژگی‌هايی فردی هستند که سبب تقویت تعاملات فردی و موفقیت شخصی، تحصیلی و شغلی می‌شوند.

بر خلاف مهارت‌های سخت (Hard Skills) که فقط به بحث در خصوص مجموعه‌ای از توانایی‌های فرد برای به انجام رساندن وظایف یا فعالیت‌هايي خاص می‌پردازد، مهارت‌های نرم به طور معمول بر پایه‌ی صفات شخصی و یا توانایی‌های ارتباطی که با تکرار و تمرین می‌توان به‌دست آورد، شرح داده می‌شود.

* خود‌آگاهي

* مديريت هيجان

* مديريت استرس

* مدیریت زمان

در رسانه‌ها

در کارجو+ خودتان را به صورت حرفه ای، برای استخدام معرفی کنید

در دنیای امروز که همه کارها تخصصی شده اند، شرکت های مختلف نیز به صورت حرفه ای نیروهای خود را استخدام میکنند. اپلیکیشن کارجو+ با رویکرد معرفی حرفه ای برای استخدام تولید شده و در آن میتوانید با پاسخگویی به تست های شخصیتی، آمادگی خود را برای کار اعلام کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا به نقد و بررسی این برنامه اندرویدی بپردازیم.

کاریابی حرفه‌ای - کارجو+ زیر ذره بین

کارجو+ عنوان اپلیکیشنی است که این گام را به صورت موثر در جهت حل شدن مشکل بی‌کاری برداشته است. افراد جویای کار با نصب این برنامه می‌توانند به شایستگی‌های بلقوه خود پی ببرند و در جهت تقویت آن‌ها بکوشند. از طرفی دیگر، کارفرمایان با توجه به مهارت کارجویان فرد مورد نظر خود را خواهند یافت؛ اما کارایی‌های کارجو+ چیزی فراتر از این تفاسیر است. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی تخصصی اپلیکیشن کارجو+ بپردازیم.

بررسی اپ کارجو+؛ راهکاری برای شناخت مهارت های فردی و استخدام در شغل مناسب

اپلیکیشن کارجو+ آمده تا شما را به شناختی عمیق در مورد خودتان برساند که پیش از جستجوی کار اول به شناخت کافی در مورد خودتان برسید و آن گاه جستجوی شغل دلخواه تان را آغاز کنید.

logo-enamad logo-samandehi