پول بی نهایت+ماشین درgta v

پول بی نهایت+ماشین درgta v

نسخه v۵.۰
۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۴
مگابایت
حجم

لطفا توضیحات را کامل مطالعه بفرمایید تا به مشکل برنخورید .

 

100% واقعی :این برنامه آموزشی برای بازی "Gta v" می باشد که تمامی گلیچ ها و راه های بدست پول بی نهایت وماشین های گران قیمت بدون نیاز به خرید انها در بازی برای تمامی نسخه ها موجود می باشد,که در ادامه توضیحات درباره آنها نوشته ایم.

 

ضمنا در این برنامه شما می توانید در صورت مشکل پیدا کردن با ما از طریق تلگرام در ارتباط باشید تا به مشکلات شما رسیدگی شود.

 

دراین برنامه همه گلیچ ها و آموزش ها برروی آخرین آپدیت تست شده وصد درصدی می باشند و گلیچ هایی که درآپدیت های بازی هک شده اند موجود نمی باشند.یعنی تمامی گلیچ ها برروی کنسول ها ونسخه pc امکان پذیر می باشند.

 

برنامه شامل مقالات زیر می باشد:

 

* هشت توصیه قبل از شروع بازی:

در این قسمت به شما لزوماتی که قبل از شروع بازی باید بدانید بطور کامل توضیح داده شده است.

 

*کدهای تقلب:

*شماره گیری با موبایل

*دسته و کنسول

همان طور که می دانید کدهای تقلب تا به حال برای بازی gta v فقط با زدن دکمه های دسته و کیبورد عرضه شده اند. وهیچ کد تقلبی مانند نسخه قبل با شماره گیزی در موبایل برای این بازی عرضه نشده اما به تازگی چندی از گیمران  توانسته اند شماره های مخفی شده که با وارد کردن آن ها می توان تمامی کدهای تقلب بازی را درهرپلتفرمی از کنسول ها تا نسخه کامپیوتر بازی اجرا نمود, که ما برای شما آن را در برنامه قرار داده ایم.

 

* آموزش بدست آوردن پول بی نهایت در بازی:

این قسمت مقاله گلیچی توضیح داده شده که با آن می توانید در هر 30 ثانیه در بازی 25.000 دلار بدست بیاورید. با این روش براحتی می توانید در بیست دقیقه یک میلیون دلار در بازی پول بدست آورید.

 

*بدست اوردن 2.1 میلیارد در بازی:

در این روش همانطور که از عنوان آن مشخص است در بازی تا دو میلیارد و صد میلیون در بازی در بیاورید, بله درسته 2.100.000.000 دلار. این روش کاملا واقعی می باشد ودر هر نسخه و درهرآپدیتی کار می کند.البته باید ذکر شود که این مقدار همیشه و برروی هر آپدیتی ممکن نیست اما حداقل مقدار ممکن از پولی که بدست می آورید 1.5 میلیارد دلار می باشد. در اسکرین شات ها هم تصویری قرار داده شده که از محیط بازی سازنده می باشد و بیش از دو میلیارد و صد میلیون دلار در حساب کاراکتر موجود است.

 

*بدست آوردن ماشین های turismo , zentorno و bugatti بدون نیاز به خرید آنها در بازی:  

 

*ماشین های فول اسپرت رایگان:

دراین سه مقاله هم همانطور که مشخص است می توانید با آموزش های داده شده ماشین هایی از انواع bugatti و lamborgini در بازی بدون نیاز به خرید بدست اورید.

((توجه:تمامی اطلاعات این برنامه متعلق به شخص برنامه نویس بوده, و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.))

logo-enamad logo-samandehi