برش (ویرایش حرفه ای تصاویر)

برش (ویرایش حرفه ای تصاویر)

نسخه ۱۹.۵
۵۰
نصب فعال
عکاسی و ویدیو
دسته
۳
مگابایت
حجم

برش (ویرایش حرفه ای تصاویر) برنامه ای جالب برای ویرایش تصاویر بوده ،بدین صورت که با برش بخشی از یک تصویر و چسباندن ان روی یک تصویر دیگر ، تصاویر منحصر به فردی را خواهید ساخت. استفاده از این برنامه بسیار اسان میباشد، هرچند در شروع برنامه راهنماییهای لازم به شما ارائه میشود. 


به کمک این نرم افزار به راحتی میتوانید برای خود عکس های کاملا سفارش سازی شده و شخصی بسازید . با استفاده از این برنامه به راحتی میتوانید تصاویر و عکس های خود را با استفاده از ابزار هایی که در اختیارتان میگذارد کراپ (برش) دهید و آن ها را در تصاویر دیگری قرار دهید . به عنوان مثال عکس های شخصی خود را در مناطق زیبا و جنگل ها قرار دهید .


اکثر کاربران به ویرایش تصاویر علاقه دارند و به دنبال نرم افزار های مختلفی در این زمینه می گردند . برش (ویرایش حرفه ای تصاویر) یکی از این نرم افزار های می باشد که به شما کمک می کند تصاویر زیبا و خلاقانه ای بسازید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید . عملکرد نرم افزار به این گونه می باشد که شما سوژه مورد نظر خود را در یک عکس انتخاب می کنید و با برش آن تصویر سوژه مورد نظر خود را در تصویر دیگری می چسبانید و اینگونه تصویری جالب می سازید ,البته برای زیبا تر شدن تصاویر پیشنهاد می کنیم تصاویر انتخابی خود را مرتبط با یکدیگر انتخاب کنید .


ویژگی های برنامه برش (ویرایش حرفه ای تصاویر):


رابط کاربری ساده و آسان و قابل استفاده برای همه کاربران


نمایش راهنمای استفاده از نرم افزار در اولین ورود


امکان برش تصاویر با تعیین حد و چارچوب تصاویر


تطبیق رنگ های تصاویر پس از برش و چسباندن


امکان چسباندن تصاویر به یکدیگر و ساخت تصاویر زیبا و جالب


قابلیت تشخیص و انتخاب شی یا فرد مورد نظر در تصویر به صورت خودکار


 


کلمات کلیدی : برش ؛ تصاویر ؛ ویرایش حرفه ای تصاویر ؛ عکاسی ؛ برش تصاویر ؛ کراپ ؛ عکس ؛ برش عکس ؛ ویرایش عکس ؛ کراپ (برش) ؛ برش (ویرایش حرفه ای تصاویر)

logo-enamad logo-samandehi