پرینت فایل های من

پرینت فایل های من

نسخه ۱.۰.۱
۵۰۰
نصب فعال
کاربردی
دسته
۲۹۹
کیلوبایت
حجم

امروزه استفاده از تبلت ها، فبلت ها و گوشی های هوشمند بسیار رواج پیدا کرده و بسیاری ترجیح میدهند به جای حمل لپ تاپ از این Device ها جهت برطرف نمودن نیاز های روزمره خود استفاده نمایند.
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که نیاز پیدا کنید فایلی را از روی دستگاه اندرویدی خود پرینت بگیرید. این کار را چگونه انجام دادید؟ ان را برای منشی یا شخص دیگری ایمیل زدید تا آن را از طریق کامپیوتر برایتان پرینت بگیرد؟ یا با روش دیگری آن را ارسال نموده اید؟ یا شاید از سرویس Google Cloud Printing استفاده کرده اید؟
نرم افزار پرینت فایل های من عملکردی شبیه به Google Cloud Printing دارد با چند تفاوت و البته مزیت!
پرینت فایل های من امکان چاپ انواع فایل های TXT, RTF, XPS, Visio, Power Point, Excel, Word, PDF و عکس را به سادگی و بهترین شکل ممکن برایتان ایجاد کرده. با پرینت فایل های من شما نیازی به اینترنت ندارید. نیاز ندارید تا برای پرینت گرفتن فایل هایتان آنها را ابتدا روی Google Drive ذخیره کنید. کامپیوتری که نقش Server را بازی می کند و فایل ها را پرینت می گیرد نیز نیازی ندارد به اینترنت متصل باشد و یا نرم افزار Google Chrome را نصب داشته باشد و یا آن را همیشه باز نگه دارد. کامپیوتر Server حتی نیازی به نصب Microsoft Office و یا نرم افزاری برای مشاهده فایل های PDF ندارد، تنها کافی است به پرینتر مورد نظر شما متصل باشد.
پرینت فایل های من ابتدا لیست پرینتر های موجود را از Server دریافت می کند و سپس فایل مورد نظر را از طریق شبکه داخلی با سرعت بسیار بالا به Server می فرستد و Server هم بی درنگ آن را پرینت می گیرد.
از مزیت های بزرگ این نرم افزار به Google Cloud Printing این است که شما در Google Cloud Printing امکان پرینت قسمت مشخصی از فایل خود (مثلا صفحه 2 تا 10) را ندارید ولی پرینت فایل های من این امکان را برایتان فراهم کرده.
و از همه مهمتر اینکه پرینت فایل های من کاملا رایگان است! :)

********* جهت دانلود نرم افزار Server به آدرس http://printmyfiles.dat.co.ir مراجعه نمایید.

logo-enamad logo-samandehi