گلچین پیشواز ایرانسل ( پخش آفلاین )

گلچین پیشواز ایرانسل ( پخش آفلاین )

نسخه ۱.۳
هزار
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۲
مگابایت
حجم

( گلچینی از بهترین های خوانندگان پاپ ایرانی با قابلیت پخش آفلاین - دمو )
شاید با خودتون بگید نرم افزار های زیادی مربوط به آهنگ پیشواز وجود داشته باشد که بعضی هاشون رایگان هم هستند، اما بهتره زود قضاوت نکنید و این توضیحات رو تا آخر بخونید.
فرض کنید شما میخواهید آهنگ دل نشینی را برای خودتون فعال کنید که اونی که پشت خط هست ازش لذت ببره، خب شما باید وقت زیادی رو بزارین تا اون آهنگی رو که مد نظرتون هست پیدا کنید و همیشه هم دسترسی به اینترنت ندارید.
ما با این نرم افزار وقت رو به شما هدیه میکنیم... اما چجوری؟
ما به جای شما گشتیم و آهنگ هایی رو که طرفداراهای زیادی دارن رو جمع کردیم البته باید اینم بگم آهنگ ها به هیچ عنوان بر اساس سلیقه ی شخصی انتخاب نشده اند و همشون براساس کلیک کاربران جستجو کننده انتخاب شده.
فرق دیگه ای که این نرم افزار با نرم افزارهای مشابه دارد قابلیت پخش کاملا آفلاین (یعنی بدون نیاز به اینترنت) آهنگ ها میباشد که با کیفیتی خیلی مناسب با بهترین نرم افزار های ویرایش صوتی آماده گردیده اند .
همچنین کار شمارو خیلی آسون کردیم برای تک تک اهنگ ها قابلیت تعویض آهنگ رو هم قرار دادیم یعنی دیگه لازم نیست برای تعویض آهنگ پیشوازتان از نرم افزار خارج شوید و در داخل برنامه آهنگتون رو عوض کنید ( تعویض آهنگ به این شیوه برای شما هزینه ای در بر نمیگرد).

قابلیت های نرم افزار:
- گلچین بودن آهنگ ها
- قابلیت پخش آفلاین آهنگ
- قابلیت تعویض آهنگ
- بهینه بودن نرم افزار ( ویرایش صوتی با بهترین نرم افزارها )
- صدها آهنگ
- گرافیک زیبا
- معرفی آهنگ برای قرار دادن در نرم افزار
- و ....

منابع:
www.rbt.ir
www.mypishvaz.com
www.pishvaz.net
www.pishvaz.ir
www.beep.ir

logo-enamad logo-samandehi