Grand Gangster Crime Game

Grand Gangster Crime Game

نسخهٔ ۲.۰.۱۰
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی استراتژی
حجم ۵۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۸ بهمن ۱۴۰۱
Grand Gangster Crime Game

Grand Gangster Crime Game

Grand Game Valley
نسخهٔ ۲.۰.۱۰
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی استراتژی
حجم ۵۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۸ بهمن ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

گانگستر شوید!

در بازی Grand Gangster Crime Game رؤیای گانگستر شدن در سر بپرورانید و کم کم به آن برسید. در شهر آزادانه پرسه بزنید؛ هر ماشینی را که دوست دارید تصاحب کنید؛ تیراندازی کنید و از طریق سرقت و مأموریت‌های گانگستری پول‌های کلان دربیاورید.

 

ویژگی‌ها

  • گیم‌پلی جذاب رانندگی و تیراندازی
  • گرافیک خوب
  • مناسب طرفداران سری بازی‌های GTA
  • قابل اجرا بر روی موبایل‌های میان‌رده به بالا

 

درباره بازی Grand Gangster Crime Game

از بهترین گیم‌های موبایل در سبک گانگستری بازی  Grand Gangster Crime Gamesاست. گرچه در ظاهر این بازی خیلی شبیه به GTA است اما نمی‌توان گفت که با یک نسخه‌ی دسته دوم طرف هستید. بازی به اندازه کافی کشش این را دارد که آن را به چشم یک بازی مستقل موبایلی نگاه کرد.

 

گیم پلی

فرآیند و پیش‌روی بازی به همان صورتی است که در بازی‌های GTA شاهدش بوده‌اید. می‌توانید هر ماشینی که در خیابان می‌بینید داشته باشید؛ با پلیس‌ها وارد جنگ می‌شوید؛ با مافیاهای شهر لاس وگاس زد و بند می‌کنید و پول در می‌آورید. به عبارتی بازی Grand Gangster یک شبیه ساز دنیای زیرزمینی گانگسترهاست. نحوه‌ی هدف گیری و تیراندازی برای موبایل بهینه شده است و تجربه‌ی اکشن بسیار خوبی را خواهید داشت. تنوع سلاح‌ها بالاست؛ ولی برای داشتن اسلحه‌های قوی‌تر باید در بازی پیش بروید و آنها را پیدا کنید. اگر به این نوع زندگی پر خطر علاقه دارید و می‌خواهید با موبایل خود یک هیجان تمام عیار را از سر بگذرانید، دانلود بازی Grand Gangster را پشت گوش نندازید.

 

دانلود بازی Grand Gangster از بازار

گشت و گذار در یک شهر و آزادانه هر کاری را کردن، انتظاری است که باید از بازی Grand Gangster داشته باشید. هر ماشین و موتورسیکلتی که می‌بینید را می‌توانید از دست صاحبش بیرون بکشید. با اسلحه‌های متنوع پلیس‌ها و دشمنان را بکشید و به یک گانگستر خطرناک تبدیل شوید. بازی فقط به اینها محدود نمی‌شود، برای کشف دنیای گانگستری باید در شهر بگردید و مأموریت‌ها را انجام دهید.

 

سوالات متداول

آیا این بازی مشابه GTA برای موبایل است؟ 

یکی از بازی‌های گانگستری و مشابه GTA که بتوانید در آن سوار ماشین شوید و پلیس‌ها را به رگبار ببندید، بازی Grand Gangster است. این بازی یک انتخاب خوب برای دستگاه‌های اندرویدی شما است.

گرافیک بازی Grand Gangster چطور است؟ 

گرافیک و جلوه‌های تصویری این بازی، در حد و اندازه‌ی یک بازی موبایل است: قابل قبول و خوب. 
 
نظرات کاربران - ۸۷۳ رأی
۳.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
زهرا خیری
زهرا خیری
۱۴۰۱/۱۲/۲۵
حتما نظر من را بخوانید بازی خوبی بستگی دارد دنبال چهنوع بازی بگردید عقیده هر فرد با فرد دیگر متفاوت بستگی به این است که تو این بازی را درک کنی
عالی عالی
عالی عالی
۱۴۰۱/۱۱/۲۶
عالی حتما نصب اش کنید
امیرطاها
امیرطاها
۱۴۰۱/۱۲/۲۷
عالی