دعای عهد صوتی به همراه ترجمه

دعای عهد صوتی به همراه ترجمه

نسخهٔ ۲
+۱۰
نصب
مذهبی
دسته‌بندی
۸ مگابایت
حجم
دعای عهد صوتی به همراه ترجمه

دعای عهد صوتی به همراه ترجمه

سارا ۷۸
نسخهٔ ۲
+۱۰
نصب
مذهبی
دسته‌بندی
۸ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

دعای عهد دعایی است که از امام صادق (ع) روایت شده و مشتمل بر تجدید بیعت با امام زمان (عج) است. دعای عهد از دعاهایی است که تأکید زیادی بر خواندن آن در دوران غیبت امام زمان (عج) شده است. گفته‌شده که هرکس چهل صبح دعای عهد را بخواند از یاوران حضرت قائم (عج) خواهد بود.


دعای عهد مشتمل بر درود مخصوص از طرف خواننده دعا و نیز از سوی تمامی مردان و زنان مؤمن در شرق و غرب جهان و خشکی و دریا، و از پدر و مادر و فرزند، به پیشگاه امام مهدی (عج) است. سپس عهد و پیمان و بیعت با آن حضرت را تجدید می‌کند و پایداری بر این پیمان را تا روز قیامت اظهار می‌دارد آنگاه از خداوند درخواست می‌کند که اگر مرگ من فرا برسد در حالی که امام زمان ظهور نکرده باشد پس از ظهور او، مرا از قبرم بر آور، و به یاری آن حضرت سعادتمند کن و بعد درخواست دیدار امام با عبارت ظریفی بیان شده و دعا برای تعجیل ظهور و فَرَج و برپایی حکومت حقه و سامان یافتن جهان و زنده شدن حقایق دین و اهل ایمان پایان بخش این دعا است.


هرکس چهل صبحگاه دعای عهد را بخواند از یاوران حضرت قائم (عج) خواهد بود و اگر پیش از ظهور آن حضرت بمیرد خدای تعالی او را زنده خواهد کرد تا در رکاب آن جناب جهاد نماید و به شماره هر کلمه از آن هزار حسنه برایش نوشته می‌شود و هزار کار بد از او محو می‌گردد.📱معرفی امکانات برنامه :

🔸پخش صوت دعا

🔸اسکرول خودکار متن(حرکت منطبق متن با صوت)

🔸قلم هوشمند(با لمس هر فراز همان فراز به صورت صوتی پخش می شود)

🔸بدون نیاز به اینترنت

🔸طراحی ساده و زیبا

🔸فونت زيبا و مذهبي


منبع:

https://www.erfan.ir/mafatih314

نظرات کاربران - ۰ رأی
۰ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱