حکم سوپرجام

حکم سوپرجام

نسخه ۱.۰.۰.۳
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۵۹
مگابایت
حجم

در رسانه‌ها

حکم سوپرجام: بازی‌های متنوع از نوع کارتی و تخته‌ای

شرایط این روزها طوری شده که مجبوریم اوقات فراغت‌مون رو توی خونه بگذرونیم و بازی موبایل بهترین گزینه برای پر کردن این اوقاته. اتفاقاً می‌خوام تو رو با یه بازی آشنا کنم که خیلی خوب از پس این وظیفه برمیاد و می‌تونه ساعت‌ها سرگرمت کنه. اسم بازی حکم سوپرجام هست و اگه از طرفداران بازی‌های کارتی و تخته‌ای هستی، حتماً ازش خوشت میاد.

نقد و بررسی بازی حکم سوپرجام ، مجموعه‌ای از بازی‌های جذاب

بازی حکم سوپرجام یک بازی ایرانی با محوریت بازی های خانوادگی است. این بازی مجموعه ای از چندین بازی محبوب و جذاب است که به صورت آنلاین می توانید با دیگران یا ربات های موجود در برنامه انجام داده و از آن لذت ببرید. بازی های این مجموعه شامل بازی حکم لازم، منچ،دوز 4 تایی،تخته نرد، دومینو، تاس و هوش (یاتزی)، بی دل و 7 خبیث می باشد.

چیکاو: حکم سوپرجام؛ 9 بازی سرگرم کننده آنلاین

با وجود کرونا همه ما مجبوریم در خانه بمانیم و از دورهمی های دوستانه و خانوادگی تا حد امکان دوری کنیم. کرونا باعث شد تا اوقات خوبی را که با دوستان خود داشتیم را فراموش کرده و به خانه نشینی عادت کنیم. مسلما روزهایی که در کنار دوستانمان جمع میشدیم به سراغ بازی هایی های معروفی همچون حکم، منچ، هفت خبیث، بازی کارتی 200 و… می رفتیم و لحظات خود را سپری می کردیم. حال با وجود کرونا و کم شدن دورهمی ها دیگر خبری از این بازی ها نیست و باید آنها را فراموش کنیم. اما ما در این مقاله می خواهیم به شما بازی را معرفی کنیم که می تواند روز های خوب دورهمی با دوستانتان را از نو بسازد. با معرفی و بررسی بازی حکم سوپرجام همراه چیکاو باشید.

logo-enamad logo-samandehi