Pool Billiards Pro

Pool Billiards Pro

نسخهٔ ۵.۱
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی ورزشی
حجم ۱۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۹ آبان ۱۴۰۲
Pool Billiards Pro

Pool Billiards Pro

TerranDroid
نسخهٔ ۵.۱
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی ورزشی
حجم ۱۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۹ آبان ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی Pool Billiards Pro

بازی بیلیارد از معروف‌ترین بازی‌ها در سراسر جهان به حساب می‌آید. این بازی در کشورهای مختلف طرفداران بی‌شماری دارد. به همین خاطر است که حالا شاهد طراحی و ساخت بازی‌های بیلیارد متنوعی روی گوشی موبایل هستیم. بازی Pool Billiards Pro کنار بازی 8 pool از شناخته شده‌ترین بازی‌های بیلیارد روی گوشی موبایل به حساب می‌آید.

این بازی نسبت به 8 pool قابلیت‌ها و امکانات بیشتری دارد. به همین خاطر جای تعجبی ندارد که طرفداران خاص و منحصر‌ به فردی هم دارد. اگر به بازی هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده‌ی بیلیارد علاقه‌مند هستی، تو را بیشتر با بازی Pool Billiards Pro آشنا خواهیم کرد.

فیزیک نزدیک به حقیقت در بازی Pool Billiards Pro

بر اساس ادعای طراحان بازی و همچنین نظر کاربران، بازی Pool Billiards Pro دارای فیزیک بسیار طبیعی و منحصر ‌به فرد است. این موضوع باعث شده سبک بازی Pool Billiards Pro کمی حرفه‌ای‌تر از دیر نسخه‌های بازی بیلیارد موبایلی به نظر برسد.

وقتی می‌گوییم فیزیک نزدیک به واقعیت یعنی زمانی که به توپ ضربه وارد کنی، بر اساس نیرو و زاویه‌ای که چوب را تنظیم کردی، توپ جهت‌گیری کاملا صحیحی خواهد داشت. ساخت فیزیک طبیعی در بیلیارد اهمیت بسیاری دارد. بازی Pool Billiards Pro نیز در این باره بسیار موفق عمل کرده است.

نحوه‌ی اجرای بازی در Pool Billiards Pro

نحوه‌ی بازی در Pool Billiards Pro با بازی‌های دیگر تفاوت چندانی ندارد. در اصل باید بگوییم که شاید این بازی از نظر کنترل چوب ساده‌تر از بازی‌های دیگر طراحی شده باشد. تو می‌توانی با کمک حسگرهای چند انگشتی، قدرت توپ را به ‌خوبی کنترل کنی.

ضربات در این بازی بسیار دقیق هستند. در قدم اول باید با کمک دو انگشت، جهت ضربه‌ی چوب را در نظر بگیری. سپس باید زاویه‌ی برخورد چوب به توپ را انتخاب کنی. این حالت کمی تخصصی است و کمتر کسی به سراغ اجرای آن می‌رود!

البته ناگفته نماند که برای حرفه‌ای بودن، باید حرفه‌ای عمل کنی و فوت‌وفن بازی را بدانی. در نهایت هم زمانی که نوبت به ضربه‌ی نهایی می‌رسد، باید قدرت ضربه را در بازی مشخص کنی. قدرت ضربه با یک نوار سمت راست تصویر مشخص می‌شود. هرچه قدرت ضربه‌ات بیشتر باشد، نوار بیشتر به ‌سمت رنگ قرمز می‌رود. در مقابل هرچه ضربه سبک‌تر باشد، نوار سمت رنگ سبز حرکت می‌کند.

یادت باشد زدن ضربه‌های قوی الزاما خوب نیست، گاهی به تناسب وضعیت بازی تنها اندازه یک ضربه آرام و کوتاه با پیروزی فاصله داری. بنابراین تشخیص اینکه در هر قدم چه قدرتی روی ضربه‌ها داشته باشی، خودش مهارت مهمی است.

به طور کلی ضربه‌ی درست ضربه‌ای نیست که روی خط وسط قدرت باشد! در هر نقطه از میز، باید با در نظر گرفتن فاصله توپ با کنار میز، حفره یا توپ‌های دیگر، قدرت ضربه را مشخص کنی. در اصل می‌توان گفت که بزرگ‌ترین چالش در بازی Pool Billiards Pro هم تعیین قدرت ضربه است.

اسنوکر و 8 بال هر دو در قالب یک بازی

اگر اهل بازی بیلیارد از نوع حرفه‌ای باشی، حتما می‌دانی که بازی بیلیارد بر اساس سبک بازی، نوع توپ و قوانین، به دو بازی اسنوکر و 8 بال تقسیم می‌شود.

در بازی 8 بال مجموعا 15 توپ روی میز وجود دارد. 7 توپ رنگ و 7 توپ عدد هستند. کسی که اولین توپ را داخل حفره کند، تا آخر باید همان جنس از توپ‌ها (رنگی یا شماره‌ای) را به‌سمت حفره ببرد. در نهایت کسی که 7 توپ خودش را در حفره‌‌های روی میز بیندازد، باید توپ سیاه یا همان 8 را داخل حفره کند و برنده شود.

اگر پیش از پایان 7 توپ، کسی 8 را داخل حفره‌ها بفرستد، بازنده‌ی بازی است.

اسنوکر همراه‌ی با 21 توپ یک‌رنگ انجام می‌شود. در اسنوکر، به یک ست بازی، فریم گفته می‌شود. بازیکنی که بیشترین فریم را برنده شود، برنده‌ی کل مسابقه‌ی است.

حالا نکته جالب اینجاست که در بازی Pool Billiards Pro نیز هر دو حالت بازی برایتان طراحی شده تا بتوانید هر نوع بیلیاردی را یک جا داشته باشید و هریک را به دلخواه تجربه کنید.

حالت آنلاین Pool Billiards Pro

شرایط در حالت آنلاین بازی کاملا مشخص است. در حالت آنلاین تو باید با یک بازیکن دیگر در جای دیگر دنیا بازی کنی. البته شاید بازیکن حریف وطنی باشد. در این حالت باید در جبهه‌ی روبه‌روی هم‌وطن خودت بجنگی! در بخش بازی آنلاین، سه حالت مختلف ساده، متوسط و سخت در اختیارت قرار می‌گیرد تا به تناسب سطح مهارتت یک رقابت عادلانه را تجربه کنی.

در حالت ساده، مبلغ سکه‌ی کمتری را بابت ورود به بازی پرداخت می‌کنی. البته بازیکن تصادفی رو‌به‌رو هم از نظر مهارتی هم‌رده تو خواهد بود و شاید حتی ضعیف‌تر هم باشد.

در حالت متوسط، برای ورودی باید سکه‌ی بیشتری بپردازی و از طرفی بازیکن تصادفی از افرادی انتخاب می‌شود که مهارت بیشتری از تو دارند.

در حالت سخت هم باید هزینه‌ی بیشتری بپردازید. در این حالت با بازیکنانی بازی خواهی کرد که چند سطح از تو بالاتر هستند! خب هرکه بامش بیش، برفش بیشتر! اگر پول بیشتری می‌خواهی، باید بیشتر ریسک کنی!

حالت تک نفره‌ی آفلاین بیلیارد

همان طور که می‌دانی، اکثر بازی‌های بیلیارد، دونفره‌ی و آنلاین هستند. حتی در بازی معروفی همانند 8pool نیز حالت آفلاین فقط محدود به تمرین با خودت می‌شود. در بازی Pool Billiards Pro می‌توانی در حالت‌های مختلف با کامپیوتر بازی کنی. حتی می‌توانی کامپیوتر را برداشته و به جای آن یک بازیکن دیگر بگذاری. به این ترتیب می‌توانی با دوستت حضوری و دونفره بیلیارد بازی کنی.

این موضوع نظر مثبت بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کرده است. احتمالا تو هم ترجیح می‌دهی که یک بازی هم گزینه‌ی آنلاین داشته باشد و هم گزینه آفلاین. در خیلی از مواقع ممکن است به اینترنت دسترسی نداشته باشی یا اینکه اینترنت سیم‌کارتت تمام شده باشد. در چنین شرایطی بازی Pool Billiards Pro امکان بازی آفلاین تک ‌نفره را در اختیارت قرار خواهد داد تا حتی در حالت آفلاین هم از بازی دور نمانی.

مود‌های مختلف بازی پول بیلیارد پرو

طراحان بازی Pool Billiards Pro مودهای مختلف بسیار متنوع و هیجان‌انگیزی برای بازیکنان طراحی کرده‌اند. در بخش قبلی مختصر گفتیم که در بازی Pool Billiards Pro می‌توانی به‌صورت آفلاین و یک نفره با کامیپوتر هم بازی کنی؛ اما باید بدانی که بازی با کامپیوتر هم دو مود مخلتف دارد.

اگر حال و حوصله‌ی رعایت قوانین را نداشته باشی، می‌توانی گزینه مربوط به قوانین را خاموش کنی و بی‌قانون به بازی ادامه‌ی دهی! این روش بازی برای افرادی مناسب است که فقط دنبال وقت‌گذرانی هستند و چندان علاقه‌ای به رعایت قوانین بازی ندارند. شاید برای تو هم پیش آمده باشد که چند دقیقه بی‌کار هستی و می‌خواهی به شکلی سرگرم شوی. پس می‌توانی به حالت بی‌قانون وارد بازی شوی!

مود چالش یا همان Challenge نیز مودی بسیار خاص در حال تک نفره است. در این حالت 2 دقیقه فرصت داری تا بیشترین امتیاز را کسب کنی و رکورد جدیدی برای خودت بزنی. این حالت هم برای افرادی که حین تبلیغات بین فیلم زود حوصله‌شان سر می‌رود و می‌خواهند حتی در فاصله‌ی 2 دقیقه هم سرگرم شوند، انتخاب خوبی است!

از دیگر مود‌های بازی باید به بخش Arcade اشاره کرد. در بخش آرکید، با 180 چالش مختلف رو‌به‌رو خواهی شد. چالش‌های اولیه کمی ساده هستند و تو را امیدوار می‌کنند؛ اما به تدریج چالش‌ها سخت‌تر و سخت‌تر می‌شوند و کار به جایی می‌رسد که شاید برای اجرای موفق یک چالش روزها به مشکل بر بخوری! در حالت Arcade، قوانین کلی بیلیارد لحاظ نمی‌شود و فقط باید به رد کردن چالش فکر کنی!

شخصی‌سازی بازی با خرید از فروشگاه

اگر سری به فروشگاه بازی بزنی، متوجه می‌شوی که انواع چوب‌های مختلف آنجا عرضه شده است. هر چوب قابلیت، قدرت، حالت و... متفاوتی دارد. پس هرچه بیشتر پول بدهی، بیشتر آش می‌خوری! چوب‌های گران‌تر قابلیت‌های بیشتر و بهتری دارند.

تو باید تلاش کنی پول جمع کنی و چوب‌های بهتری برای بازی تهیه کنی. البته باید گفت کسب روزی حلال و زحمت‌کشیده در این بازی کار دشواری است! به همین خاطر بخشی با عنوان خرید درون برنامه‌ای برای بازی Pool Billiards Pro در نظر گرفته شده که می‌توانی با خرید دلاری، میزان ژتون یا سکه‌ی داخل بازی را بیشتر کنی!

بازی Pool Billiards Pro جزو محبوب‌ترین و کامل‌ترین بازی‌های بیلیارد موبایلی است که روی انواع گوشی‌های موبایل میان‌رده هم اجرا می‌شود. این بازی فقط 7 مگابایت حجم دارد و اصلا به گرافیک و پردازنده‌ی گوشی فشار نمی‌آورد. بازی بیلیارد حتی در حالت آنلاین نیز حجم کمی مصرف می‌کند. برای نصب این بازی کم‌حجم و هیجان‌انگیز می‌توانی سری به بازار بزنی. در بازار حتی امکان آپدیت و به‌روزرسانی بازی هم به‌ راحتی وجود دارد.

سوالات متداول

بازی Pool Billiards Pro چقدر حجم دارد؟

حجم این بازی فقط 7 مگابایت است و با این حجم برای دریافت آن از بازار به مشکل نمی‌خورید.

آیا بازی Pool Billiards Pro حالت آفلاین دارد؟

بله، این بازی دارای حالت آنلاین و آفلاین است که در هریک، حالت‌های مختلفی در بازی وجود دارد.

بازی Pool Billiards Pro برای چه‌ی گروه سنی مناسب است؟

این بازی برای همه گروه‌های سنی 10 سال به بالا به خوبی قابل اجراست. کودکان زیر 10 سال چندان درکی از بازی ندارند.

آیا بازی Pool Billiards Pro برای گوشی‌های میان‌رده مناسب است؟

بله، این بازی برای گوشی‌های ضعیف و میان‌رده هم به خوبی قابل اجرا است.
نظرات کاربران - ۵،۳۸۷ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱