فیشیمو

فیشیمو

نسخه ۱.۰.۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰۰
نصب فعال
امتیازی
دسته
۳۴
مگابایت
حجم

🏆 نامزد و برنده بهترین دستاورد هنری دوبعدی در هفتمین جشنواره بازیهای رایانه‌ای تهران


🏆 نامزد بهترین بازی ژانر ساده در هفتمین جشنواره بازیهای رایانه‌ای تهران
🏆 نامزد بهترین دستاورد موسیقی بازی در هفتمین جشنواره بازیهای رایانه‌ای تهران


*دوستای عزیز، این بازی، برای شرکت در جشنواره‌های خارجی و در نهایت انتشار در بازارهای خارجی طراحی شده. لطفا با پیشنهاداتتون ما رو یاری کنید*


 


«تصور کن توی یه قایق روی یه دریای آبی و بیکران لم دادی، موج‌ها قایق رو مثل یه گهواره حرکت می‌دن و همزمان به یه موسیقی زیبا که با صدای مرغای دریایی ترکیب شده گوش می‌دی!»


این اولین حسیه که از بازی فیشیمو می‌گیری؛ حس آرامش و خالی شدن از دغدغه‌های روزمره.


در عین حال، هر وقت نیاز به هیجان بیشتر داشتی، هیجان همین نزدیکیاس! کوسه‌ها و پیراناهایی که صیدت رو می‌دزدن، پافرهای سمی که سر راهت سبز می‌شن و آنجل‌های با ارزشی که گرفتنشون خودش یه چالش بزرگه.


همه چیز تو فیشیمو خاصه؛ از کاراکترهای بازی گرفته تا گیم‌پلی. برای موفقیت باید استراتژیک فکر کنی. باید بهترین مکان‌ها رو برای ماهیگیری انتخاب کنی. باید تصمیم بگیری اول کدوم یکی از تجهیزاتت رو آپگرید کنی تا بیشترین سود رو به دست بیاری.


بعد از هر سفر هیجان انگیز، یه چالش دیگه هم پیش رو داری. باید ماهی‌های صید شده رو به بازار ببری و به بالاترین قیمت بفروشی. هرچی خریدارها بیشتر باشن، رقابت بیشتر می‌شه و پیشنهادهای بهتری دریافت می‌کنی.


همینطور که درآمدت بالا میره، ثروتمندتر می‌شی و حالا وقتشه یه کشتی لوکس‌ با امکانات بهتر تهیه کنی تا بتونی سفرهای هیجان‌انگیزتری رو تجربه کنی!


صید خوبی داشته باشی!


کاری مشترک از آرما گیمز و HPL

logo-enamad logo-samandehi