سه‌تاره!

سه‌تاره!

نسخه ۱.۰۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب فعال
امتیازی
دسته
۴۵
مگابایت
حجم

تا حالا دوست‌داشتید یه سه‌تار رو بردارید و آهنگ‌های معروفی که تو ذهنتون هست رو باهاش بزنید؟ بعد هی تندتر و تندتر انگشتاتون رو روی کاسه‌ي سه‌تار تکون بدین و به دوستاتون نشون بدین که چقدر سریع می‌تونید یه آهنگ رو بزنید و هنرتون تا کجاست؟! خب؛ پس حالا وقتشه! تو بازی «سه‌تاره!» با سه‌تار زدن ستاره بشید!


قانون‌های بازی خیلی ساده‌س. شما یه سه‌تار دارین؛ بعد یه سری چیزمیز از بالا میان رو سیم‌های سه‌تار و سر می‌خوردن پایین، شما باید رنگی‌ها رو بگیرین و سیاه‌ها رو نگیرین. همین! موقع گرفتن این چیزا، ناخن‌تون می‌خوره به سیم‌های سه‌تار و آهنگی که می‌خواید بزنید، همون لحظه با لرزش تارهای سه‌تار ساخته می‌شه. هر چقدر بیشتر و بهتر بتونین ادامه بدین، آهنگتون قشنگ‌تر می‌شه و بیشتر کیف می‌کنید! (: فقط باید حواستون باشه که این چیزا انقدر نیان پایین که از دستتون در برن وگرنه می‌بازین! فقط یه چیزی؛ هر چقدر جلوتر بری سرعت بازی بیشتر می‌شه و یهو می‌بینی غرق آهنگ زدنت شدی و اصلاً حواست نیست بیرون چه خبره. (: هر کی بیشتر دووم بیاره تو بازی، امتیاز بیشتری هم می‌گیره.


 سی تا آهنگ مختلف هست تو بازی! از آهنگ‌های خیلی خاطره‌انگیزی مثل «مرغ سحر» و «جان مریم» و «علی کوچولو» گرفته تا آهنگ‌های جدیدی مثل «بازی تاج و تخت» و «باران‌های کَستمیر»!


تازه علاوه بر این حالت معمولی‌ای که گفتیم، یه حالت حرفه‌ای هم داریم که برای اونایی طراحی شده که انگشتاشون خیلی حرفه‌ای می‌چرخه! کلی هم امتیاز و جون اضافی هست تو بازی که اگه زرنگ باشین می‌گیرینشون!


منتظر چی هستین؟! «سه‌تاره» رایگانه و همین الان می‌تونید نصبش کنید و از ساز زدنتون لذت ببرین!

logo-enamad logo-samandehi