فوتبال خیابانی

فوتبال خیابانی

نسخهٔ ۵
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی ورزشی
حجم ۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۹ آبان ۱۴۰۱
فوتبال خیابانی

فوتبال خیابانی

نیو باکس
نسخهٔ ۵
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی ورزشی
حجم ۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۹ آبان ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر


نسخه کنسولی این بازی تا حدودی مورد توجه منتقدان قرار گرفت ولی نسخه نینتندو و کنسول های دستی آن زیاد مورد توجه قرار نگرفت چون همین حرکت ها و تکنیک های جدید در آن موجود نبود.
‏در این بازی شما میتوانید تیم فوتبال چهار نفره تان را از بین تیم کشورهای مختلف انتخاب کرده و در مسابقات فوتبال خیابانی شرکت کنید.
‏برای بردن در این مسابقات یا باید تعداد مشخصی گل بزنید، یا با انجام تکنیک های خاص فوتبالی به اندازه کافی امتیاز بیاورید یا هر کدام از دو مورد مذکور را در مدت زمان خاصی انجام دهید.
‏در حالت داستانی بازی که با عنوان 'بر خیابان ها فرمان بران' شناخته میشود میتوانید بازیکنان تیم تان را خودتان درست کنید و بعد با شرکت در تورنومنت های جهانی و بردن 'پول مهارت' لباس های جدیدی برای بازیکنان تان بخرید یا آنها را ارتقا دهید.
‏هر کدام از بازیکنان تان میتوانند به قدری ارتقا پیدا کنند که کاپیتان تیم شده یا به عنوان بازیکنی در سطح بین المللی مطرح شوند. بهترین بازیکنان در این بازی تکنیک های خاصی دارند که با نامی برگرفته از نام مستعار خود بازیکن شناخته میشوند.
‏علاوه بر اینها ستاره هایی همچون یوهان کرایوف، اوزبیو، کانتونا، بکن بائر و کارل هنس رومنینگه نیز در بازی هستند که میتوانید به تدریج قفل آنها را نیز باز کنید.
‏تعداد امتیازاتی که یک تیم می آورد در بالای صفحه و تعداد گل هایی که زده در پایین صفح نشان داده میشوند. همچنین تصویر کوچک هر بازیکنی که کنترلش را در دست دارید در گوشه سمت چپ پایین صفحه نشان داده میشود.

 برای اجرای بازی نیاز به شبیه ساز میباشد 

حجم دیتا 70 مگ میباشد


نظرات کاربران - ۱۵۱ رأی
۳.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
معین
معین
۱۴۰۱/۱۱/۲۲
عالی
MOHAMADTAHA
MOHAMADTAHA
۱۴۰۱/۱۱/۲۰
بازی بیش از حد بدی است به نظ من نصب نکنید
امیر
امیر
۱۴۰۱/۱۲/۱۲
خیلی بد یک ستاره برای ش زیاد