رایافلش
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
<۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

گروه آموزشی رایافلش با سابقه ای درخشان در زمینه نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی ویژه دبیرستان و کنکور، پس از ماه ها تحقیق و بررسی نیازهای کاربران اقدام به تولید نسخه اندروید نرم افزار را با امکاناتی ویژه و منحصر نموده است. در طراحی نسخه جدید سعی شده تا امکان استفاده از بانک های مختلف برای کاربران با سطوح مختلف ایجاد شود و حتی خود کاربران نیز بانکهای اختصاصی داشته باشند.


برای شروع ما بانک اطلاعاتی سال دوم، سوم و چهارم دبیرستان و 504 واژه ضروری را در نظر گرفته ایم و سعی داریم در آینده بسیاری از بانک های پرکاربرد را نیز ارائه کنیم. اساس این نرم افزار آموزش لغت به شکلی کاربردی، سریع و ماندگار می باشد و درواقع با روشهای مختلف و جذاب سعی کرده ایم یادگیری را لذت بخش و ماندگار کنیم.


در رایافلش سعی شده برای بهتر به خاطر سپردن لغات برای هر لغت از تصاویر با کیفیت و مرتبط استفاده شود و همچنین تمامی تلفظ ها با لهجه اصلی آورده شده تا وجه تمایز دیگری با سایر نمونه های مشابه باشد چون در نمونه های مشابه برای تلفظ از رباط استفاده می شود.


مطمئنا ارائه نظرات شما کاربران گرامی در ارائه نسخه های بهتر و امکانات بیشتر به ما کمک فراوانی خواهد نمود.


کلمات کلیدی : آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان های خارجی، آموزش لایتنر، زبان انگلیسی دبیرستان، 504 واژه ضروری، تلفظ انگلیسی لغات

logo-enamad logo-samandehi