ثبت شماره موبایل مشتریان

ثبت شماره موبایل مشتریان

نسخهٔ ۱.۰.۷
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۱۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ تیر ۱۴۰۱
ثبت شماره موبایل مشتریان

ثبت شماره موبایل مشتریان

زرین ارتباطات آسیا
نسخهٔ ۱.۰.۷
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۱۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ تیر ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اپلیکیشن ثبت شماره موبایل مشتریان به شما کمک می‌کند تا به صورت رایگان بتوانید شماره موبایل مشتریان خود را در پایگاه داده باشگاه مشتریان ثبت نمایید و به محض ثبت  شماره در اپلیکیشن ذخیره شماره موبایل مشتریان حضوری یک پیامک حاوی لینک شبکه‌های اجتماعی یا لینک وب‌سایت و... برای مشتری ارسال می‌شود.

جایگزین رایگان دستگاه ثبت شماره موبایل

اپلیکیشن رایگان ثبت شماره موبایل می‌تواند جایگزینی برای دستگاه ثبت شماره موبایل که به دستگاه‌های پوز پیامکی و دستگاه شماره گیر مشتری باشد و برای خرید دستگاه دایرکت و دایورت می‌باست مبالغ میلیونی پرداخت کنید.

از آنجا که اپلیکیشن ذخیره ساز شماره تماس مشتریان رایگان است بنابراین شما بدون هزینه می‌توانید از اپلیکیشن ثبت شماره موبایل مشتریان حضوری استفاده نموده و یک باشگاه مشتریان کامل ایجاد نمایید بنابراین کار را از همین امروز شروع کنید و بهانه تراشی برای جمع‌آوری شماره موبایل مشتریان را کنار بگذارید.

امکانات اپلکیشن ذخیره ساز شماره تماس مشتریان

در اپلیکیشن ثبت شماره موبایل گزارشات متنوع به شما داده می‌شود و می‌توانید از تعداد مشتریان جدید یا تعداد مشتریان وفادار که چندین مرتبه از شما خرید انجام داده اند مطلع شوید.

حتی تعداد مشتریان جدید شما و مشتریان وفادار را هر ماه در نمودار  به شما نمایش می‌دهیم تا بتوانید نسبت به عملکرد ماهیانه خود اطلاعات بیشتری داشته باشید.

امکانات اپلیکیشن رایگان ذخیره شماره موبایل مشتریان به همینجا ختم نمی‌شود, شما می‌توانید هنگام ثبت اطلاعات مشتری علاوه بر شماره موبایل نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و جنسیت را نیز در اپلیکیشن ثبت نمایید.

هنگام گزارش گیری به شما اطلاعات دقیق از پرسونای مخاطب داده می‌شود و شما می‌توانید مشتریان خود را بر اساس سن و جنسیت، بر اساس بازه سنی تقسیم بندی کنید.

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت مشتریان فروشگاه

هیجان این تفکیک از جای آغاز می‌شود که حالا زمانی که شماره موبایل مشتری در باشگاه مشتریان شما ثبت شد، می‌توانید بر اساس سن، جنسیت زمان ثبت شماره در باشگاه مشتریان شما پیامک‌های هدفمند تبلیغاتی برای مشتری ارسال کنید.

حتی اپلیکیشن رایگان ثبت شماره موبایل مشتریان امکان ارسال پیامک انبوه و گروهی به تمام مشتریان را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما می‌توانید برای جشنواره‌های بلک فرایدی، جشنواره یلدا، جشنواره شب عید و... به کل مشتریانتان پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک زماندار

یکی از ویژگی‌های جذاب اپلیکیشن ثبت شماره تماس مشتریان ارسال پیامک زماندار بعد از ثبت شماره موبایل مشتری است. این ویژگی به شما کمک می‌کند تا بعد از ثبت شماره موبایل مشتری بتوانید یک مرتبه تنظیمات را انجام دهید و در آینده به صورت خودکار در زمان‌های تعیین شده برای مشتری شما پیامک ارسال شود.

مثلا تنظیم می‌کنید که ۳ روز بعد از خرید پیامک نظرسنجی به مشتری ارسال شود و مشتری با کلیک روی نظرسنجی در مورد نظرسنجی خدمات شما نظرش را ثبت کند یا یکسال بعد از ثبت شماره به مشتری پیامک ارسال کنید و اعلام کنید که یک سال از دوستی ما با شما می‌گذرد امروز برای شما تخفیف در نظر گرفته‌ایم.

شما بر اساس نوع کسب‌وکارتان و ایده‌های خلاقانه خودتان می‌توانید پیامک زماندار ارسال کنید. 

قرعه کشی بین مشتریان وفادار

یکی دیگر از امکانات اپلیکیش شماره گیر مشتریان قرعه کشی پیامکی است که می‌توانید به صورت ماهانه یا هفتگی بین افرادی که از شما خرید کرده‌اند قرعه کشی کرده و به افرادی که می‌خواهید جایزه بدهید. حتی می‌توانید تنظیم کنید تا در لحظه برنده شدن یک پیامک نیز به مشتری شما به صورت خودکار ارسال شود.


ارسال خودکار پیامک تبریک تولد

از انجا که هنگام ثبت شماره موبایل مشتری شما تاریخ تولد مشتری را نیز در اپلیکیشن ذخیره شماره موبایل ثبت کرده اید حالا می توانید تنظیم کنید که در روز تولد مشتری به صورت اتوماتیک پیامک تبریک تولد برای مشتری ارسال شود و همچنین می‌توانید در پیامک تبریک تولد هدیه یا کد تخفیف نیز برای مشتری در نظر بگیرید.


ارسال پیامک متفاوت به مشتریان جدید و مشتریان وفادار

اپلیکیشن هوشمند دستگاه ثبت شماره به گونه‌ای طراحی شده است که می‌توانید در اولین دفعه هنگام ورود مشتری یک متن خوش آمدگویی ارسال کند و در صورتی که مشتری دفعات بعدی به فروشگاه شما مراجعه کرد متن دیگری ارسال شود و شما می توانید در دفعات بعدی از اینکه مشتری برای چندمین بار از شما خرید می کند در متن پیامک تشکر کنید و تمام این کارها به صورت خودکار انجام می شود فقط کافی است که شماره موبایل مشتری را وارد کنید.

ارسال پیامک صوتی خوش آمدگویی

اپلیکیشن ثبت شماره موبایل مشتریان امکان ارسال پیام صوتی خوش آمدگویی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد که شما می‌توانید تنظیم کنید هنگامی که مشتری اولین بار به فروشگاه شما مراجعه می کند یا دفعاتی بعدی که به فروشگاه شما مراجعه می‌کند علاوه بر پیامک خوش آمدگویی متنی یک پیام صوتی نیز به شماره موبایل مشتری ارسال شود.

پیام صوتی به این صورت است که شما یک مرتبه صدای ضبط شده خود را در اپلیکیشن قرار می دهید حالا زمانی که شماره موبایل مشتری را وارد می‌کنید با مشتری شما تماس گرفته می‌شود و صدای ضبط شده شما پخش می‌شود.


امکانات اپلیکیشن ثبت شماره موبایل مشتریان حضوری

ثبت شماره موبایل مشتری 

  • ذخیره نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و سن مشتری
  • ارسال خودکار پیامک تبریک تولد
  • ارسال پیامک زماندار بعد از ثبت شماره موبایل مشتری 
  • ارسال پیامک به صورت گروهی به تمام مشتریان
  • امکان گزارش گیری از عملکرد ماهانه
  • امکان ارسال پیامک به مشتریان به تفیک سن و جنسیت و بازه ثبت شماره در دستگاه ثبت شماره مشتریان
  • امکان برگزاری قرعه کشی بین مشتریان 
  • ارسال پیامک متفاوت به مشتریان جدید و مشتریان وفادار
  • امکان ارسال پیام صوتی خوش آمدگویی


توجه: برای استفاده از امکانات اپلیکیشن ذخیره شماره موبایل حتما می بایست از پنل پیامکی فراز اس ام اس را کرده باشید.


در صورت نیاز به دستگاه ثبت شماره موبایل فیزیکی می توانید با شماره ۰۲۱۷۴۸۵۳ تماس بگیرید.


نظرات کاربران - ۱۹ رأی
۳.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
میلاد
میلاد
۱۴۰۱/۰۹/۱۰
سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت مجموعه خوب فراز اس ام اس نرم افزار بسیار خوب و کاربردی هست هم به جهت اینکه یک ثبت کننده شماره همیشه همراه شماست و نیاز به خرید یک ثبت کننده نیست نرم افزار در مراحل اولیه خوب کار میکرد متاسفانه الان نرم افزار باز نمیشه لطفاً جهت رفع مشکل اقدام فرمایید متشکرم
محسنع
محسنع
۱۴۰۲/۰۲/۱۵
عالی
احمد
احمد
۱۴۰۱/۰۹/۲۶
با سلام ممنونم از شرکت فراز اس ام اس و اپلکشن دخیره کننده موبایل مشتریان که در تکنولوژی تبلیعات عالی هستش من نصب کردم و از آن استفاده می کنم واسه من منشا برکت خوبی واسه فروشگاه شد ممنونم از کلیه کارکنان شرکت که به اینجانب کمک کردند و رونق خوبی واسه کسب و کارم ایجاد شد