زیستک دهم

زیستک دهم

نسخه ۱.۲.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳۰
مگابایت
حجم

** منطبق شده با اخرین تغییرات کتاب درسی مختص کنکور 1401 **

اپلیکیشن زیستک , جامع ترین بانک از نکات کنکوری زیست شناسی را در اختیار شما دانش اموزان گرامی قرار می دهد . 

زیستک برای هر فصل کتاب دهم بصورت اختصاصی 5 قسمت دارد : 

  • صحیح / غلط 

یکی از موثر ترین راه ها برای یادگیری نکات و تسلط بر متن کتاب استفاده از جملات صحیح غلط است که امروزه در اکثر کتاب ها و کلاس های اساتید دیده میشود . در زیستک , برای هر فصل بالای 50 جمله طراحی شده و استاندارد قرار داده شده است که هر کدام یک نکته یا مفهوم مهم را در بر دارد . 

  • تعابیر 

مفاهیم مهم و تعاریف پر کاربرد هر فصل در این بخش جمع شده است . اشتباه نکنید !! در این بخش به مفاهیم جذابی برخورد میکنید که نکاتی بسیار مهمی را در خود دارند . مطمئن باشید که نیمی از تعابیر این بخش را به سادگی متوجه نخواهید شد . 


  • نکات تصاویر 

تصاویر و نکات انها پای ثابت سوالات کنکور های سراسری هستند . در این بخش هر نکته ای که در رابطه با شکل مورد نظر در کتاب های کمک درسی به ان اشاره شده است را خواهید دید . تمام تصاویر این بخش منطبق با کنکور 1401 تهیه شده و قابلیت بزرگنمایی برای هر تصویر موجود است . 


  • فعالیت ها 

نیازی به تهیه گام به گام یا جستجوی جواب فعالیت های کتاب نیست . ما فکر انجا را هم کردیم . جواب تمام فعالیت ها در این قسمت برای شما موجود است . 


  • بانک تست 

در این قسمت هم تعدادی تست بسیار حرفه ای برای شما طراحی شده که نکاتی بسیار مهم را در خود جا داده است . این بخش در هر اپدیت برنامه , تعداد بیشتری تست را در خود جا میدهد . 


اپلیکیشن زیستک اینجاست تا مشکلات و معضلات دانش اموزان کنکوری عزیز را حل کند . این اپ با همکاری تعدادی از دانشجویان و رتبه برترهای سالهای گذشته گرد اوری شده است و تا وقتی که نکته یا ایده جدیدی به ذهن ما برسد , در اپدیت های بعدی برنامه قرار خواهیم داد . 

شما دوستان گرامی میتوانید با راههای ارتباطی برنامه , پیشنهادات و نظرات خود را برای ما ارسال کنید تا در بهبود این اپلیکیشن انها را لحاظ کنیم . *** 3 فصل اول این برنامه به عنوان هدیه به رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است ***


نظرات کاربران

atwlf
۱۴۰۰/۰۶/۲۵
عالیییییی
حسین غنوی
۱۴۰۰/۰۶/۱۰
واقعا خیلی چنین برنامه ای لازم بوده😍.کامل و جامع مرسی از سازندش
Aroosha
۱۴۰۰/۰۶/۰۸
عالی هستش برنامه 😍 ولی لطفا برای پایه ی یازدهم و دوازدهم و جمه بندی کنکور هم برنامه ای در نظر بگیرین. ممنون💛
محمدامین طاهری
۱۴۰۰/۰۵/۲۸
خداقوت
محمد نوفرحان
۱۴۰۰/۰۵/۲۷
خیلی کاربردی و پر بازده برای کنکوریا. نکات مهم از قسمتای کور کتاب هم استخراج شده. سازنده وسواسه زیادی داشته😅
سارا
۱۴۰۰/۰۵/۲۷
خیلی عالی بود👌
آرش امید پور
۱۴۰۰/۰۵/۲۶
واقعا دست سازنده برنامه درد نکنه 👏 خیلی چنین اپی نیاز بود