شاهد کودک

شاهد کودک

نسخه ۲.۱.۰
۱۰
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۳۴
مگابایت
حجم

نشریه الکترونیکی شاهد کودک؛ با یه عالمه داستان، شعر، سرگرمی، بازی، کاردستی، جدول و ... در انتظار شما کودکان خوب و مهربونه!لطفا بروز رسانی جدید را نصب کنید و برای دیدن علاقه مندی‌هاتون در اپلیکیشن حتماً ثبت نام کنید و مشخصات کاربری رو پر کنید.

درباره شاهد کودک بیشتر بدانید:

نشریه چاپی شاهد کودک از سال 1370 شروع به فعالیت کرده و تاکنون بیش از 50000 مخاطب جذب نموده است. این نشریه با موضوعات متنوع و جذاب برای دو گروه سنی 4 تا 6 سال و 7 تا 10 سال تدوین شده است. این نشریه با سبکی جذاب و نو علاوه بر آموزش مهارت های اجتماعی و مذهبی سعی نموده است به نشر و ترویج فرهنگ غنی ایثار و فداکاری بپردازد.

اپلیکیشن «شاهد کودک» محتوای کامل نشریه های چاپی سال 1398 را به صورت کاملاً الکترونیکی در قالب عکس و فیلم و صوت ارائه داده که شما عزیزان می توانید این برنامه را از سایت کافه بازار به صورت رایگان دانلود و نصب نمایید.

این اپلیکیشن قابلیت دریافت نظرات، عکس و آثار مکتوب شامل مطلب، قصه و شعر و نقاشی های شما کودکان عزیز را به صورت آنلاین خواهد داشت و هر دو ماه یکبار به تعدادی از برندگان که برای ما این گونه آثار را ارسال کرده اند، به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

در بروز رسانی های بعدی اپلیکیشن شاهد کودک، بخش حل کردن «سرگرمی ها» و «جداول» نیز فعال خواهند شد و بخش «مشاهده آثار» و «برندگان» هم به مجموعه‌ی اپلیکیشن اضافه خواهد شد. 

 

همین حالا شاهد کودکی شو!

 

صوت یا فیلم های کودکانه تون رو به آدرس زیر برامون بفرستید:

shahedekoodak@gmail.com

logo-enamad logo-samandehi