۵۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۱
مگابایت
حجم

بنام تنها آفریدگار هستی

برای مشاهده دیگر برنامه های ما به آدرس http://cafebazaar.ir/search/?l=&q;=Goudarzi رجوع کنید و یا اینکه goudarzi را در بازار جستجو کنید

نکته:
تمام متون این برنامه از کتب و منابع موثق روایت شده است که در خلال متون به ذکز کتب و راوی احادیث پرداخته شده و گاهی نیز در بخش منابع به ذکر منبع پرداخته شده و از این نظر هیچ شبه ای بر مطالب وارد نخواهد بود به گونه ای که اگر در یک موضوع خاص دو و یا حتی تعداد بیشتری روایت وجود داشته است برای اطلاع خواننده محترم به کلیه مطالب و منابع استناد شده است.

در نرم افزار ثامن سعی شده به ساده ترین روش و در محیطی جذاب و ساده زندگانی امام رئوف حضرت رضا (ع) را روایت کنیم.
در این برنامه با امام و مشخصات و اخلاقیات آن بزرگوار آشنا خواهید شد و در عین حال به نحوه ولیعهدی ایشان و نهایت غریبی حضرت پی خواهید برد. در بخشی از برنامه نیز سوال و جوابهای بین حضرت و مامون ذکر شده که در آن به بسیاری از شبهات که در مورد معصوم بودن پیامبران است پاسخ داده اند.
در بخش صلوات خاصه ایشان متن و صدا را خواهید دید. گفتنی است در این بخش هیچ نیازی به دانلود نخواهید داشت و صدا همراه برنامه نصب می گردد.
از دیگر بخشهای جذاب برنامه نمایش آنلاین 3 دوربین از حرم حضرت می باشد که یکی از خود حرم , یکی از صحن انقلاب و دیگری از صحن جمهوری می باشد. همچنین در این بخش می توانید شبکه تلویزیونی رضوی را به طور آنلاین مشاهده نمائید. تمامی این امکانات رایگان می باشد و فقط نیازمند دسترسی به ابنترنت است به همین منطور برای فعال کردن نمایش دوربین های آنلاین در نرم افزار دسترسی به اینترنت قرار داده شده است ولی ما به هیچ وجه بطور خودکار آن را روشن نمی کنیم و شما در فعال و غیر فعال کردن اتصال به اینترنت مختار خواهید بود
توجه داشته باشید که برای نمایش دوربین های آنلاین و یا هر تصویر مالتی مدیا در این برنامه یا دیگر برنامه های آندرویدی نیازمند نصب Flash Player بر روی گوشی خود هستید پس اگر در بخش نمایش دوربین آنلاین تصویری ملاحظه نکردید و یا با کادر سفید رنگی مواجه شدید به این معنی است که این نرم افزار بر روی گوشی شما هنوز نصب نشده شما می توانید از طریق بازار این نرم افزار را بصورت رایگان نصب کنید. آدرس این برنامه در بازار بصورت زیر است:
http://cafebazaar.ir/app/com.adobe.flashplayer/?l=fa

logo-enamad logo-samandehi