تست روانشناسی mmpi370 سوالی

تست روانشناسی mmpi370 سوالی

نسخه ۱.۰.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۲
مگابایت
حجم

دوست عزیز سلام

خواهش میکنم قبل از خرید برنامه حتما بخونید....

در صورتی که روان شناس نیستید و کارگاه mmpi شرکت نکرده اید به هیچ عنوان این برنامه را نصب نفرمایید. این برنامه فقط به شما یک نمودار می دهد که نیاز به تفسیر دارد و در صورتی که کارگاه mmpi را سپری کرده اید قطعا مطلع هستید که تفسیر اتوماتیک mmpi امکان پذیر نمی باشد و نیاز به مصاحبه و....دارد ...

در صورتی که برنامه را خریداری نکرده اید لطفا به هیچ عنوان به سوالات پاسخ ندهید چون در انتها هیچ نموداری به شما ارائه نخواهد شد.  

رمز ورود به برنامه در تمامی موارد 1234 می باشد.پس از خرید برنامه کدی برای شما ارسال می شود توجه داشته باشید این کد رمز ورود به برنامه نیست.فقط در مواردی که برنامه احتمالا به خاطر تعمیرات یا... از روی تلفن همراه شما پاک شد بتوانید از آن رمز جهت نصب مجدد برنامه بدون نیاز به خرید مجدد استفاده نمایید.این رمز فقط برای تلفن همراه شما قابل استفاده می باشد و نمی توانید بر روی دستگاه دیگری نصب نمایید.

  این برنامه  توسط  اکبر کریمیان جزی دانشجوی روان شناسی برای اندروید طراحی شده است. 

کار با این تست تخصصی بوده و مخصوص استفاده روان شناسان و مشاورین است. توضیحاتی جهت تفسیر بهتر در برنامه داده شده است.توجه داشته باشید در این برنامه دادن تفسیر خودکار امکان پذیر نیست چراکه تفسیر mmpi بسیار پیچیده و با توجه به مصاحبه اولیه انجام میگیرد.در صورتی که تفسیر و نحوه استفاده از نمودار را نمیدانید این برنامه مناسب شما نیست.

برای رفع مشکلات احتمالی در خرید یا بروز رسانی و یا انتقاد و پیشنهاد در مورد نرم افزار می توانید با این ramona6060@yahoo.com مکاتبه کنید.

منبع:https://fa.wikipedia.org/wiki/پرسش‌نامه_شخصیتی_چندمحوری_مینه‌سوتا

 

logo-enamad logo-samandehi