آگهی ساز همه کاره

آگهی ساز همه کاره

نسخه ۱.۶
۲۰۰
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۶
مگابایت
حجمفقط کافیه از فردی که قراره سوژه بشه یک عکس بگیرید یا اینکه از قبل یک عکس ازش داشته باشید،و به راحتی هر گونه آگهی و اعلامیه و اطلاعیه در هر زمینه ای که میخواید  براش درست کنید.
امکانات  این برنامه:
1.دارای 12 فونت متنوع(تا این لحظه)که میتونید پس از پایان مراحل ساخت آگهی و اعلامیه اونها رو براحتی بر روی آگهی اعمال کرده و نتیجه رو بصورت لحظه ای(بدون نیاز به جابجایی بین صفحات برنامه) بر روی آگهی ملاحظه کنید(برای اولین بار).
2.برای آگهی های مجرم فراری و... پنج طرح مختلف زندان(تا این لحظه) در برنامه گنجانده شده که با انتخاب هر یک، تصویر فرد به پشت میله های زندان منتقل میشه(خیلی طبیعی و واقعی) و در این قسمت هم می توانید با انتخاب حالت های متفاوت نتیجه رو بلافاصله بر روی صفحه ملاحظه کرده و بهترین حالت مورد نظرتون رو انتخاب کنید.
3.امکان سیاه سفید کردن تصویر برای ایجاد تم های کلاسیک
و...
در این برنامه سه دسته بندی وجود داره:
1.قالب های چند منظوره:بگونه ای طراحی شدن که برای تمام موضوعات کاربرد دارن و شامل چندین قالب متنوع هست و در این قسمت امکان نوشتن هر گونه متن در قسمت های مختلف اعلامیه وجود داره+تمام امکاناتی که در بالا ذکر شد.
2.قالب های تک منظوره:که خود به دو دسته آگهی مجرم فراری و آگهی ترحیم تقسیم میشود.
2.1:در بخش مجرم فراری چندین قالب اختصاصی و فوق جذاب برای شما طراحی شده که میتونید باهاش همه رو سرکار بذارید+افکت های تصویر فرد پشت میله های زندان+12فونت+...
2.2:آگهی ها و اعلامیه های فوت هم که خودش دارای چند قالب متنوع هستش که به جرات میگم از نظر کیفیت و امکاناتی که براتون فراهم آوردیم کم نظیر هستش+امکانات مذکور
سایر امکانات:
1.امکان حذف تغییرات اعمال شده با دکمه ریست
2.امکان ذخیره سازی آگهی ها
3.ضمنا به راحتی و با مراجعه به گالری تصاویر،آگهی های ذخیره شده را در برنامه های متعددی چون:فیس بوک،اینستاگرام،لاین و... به اشتراک بگذارید.


 

logo-enamad logo-samandehi