کانترباز (دمو)

کانترباز (دمو)

نسخه ۱.۷
۱
هزار
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۱
مگابایت
حجم

کانتر باز (نسخه دمو)


برنامه مورد نیاز برای تمام افرادی که کانتر بازی میکنند یا میخواهند آنرا شروع کنند فرقی نمیکند که مبتدی باشید یا حرفه ای

این نسخه دموی برنامه اصلی میباشد که دارای محدودیت هایی است. با خرید نسخه اصلی، تمامی آموزش ها، cfg ها و بسیاری از امکانات دیگر را در اختیار خواهید داشت.
لینک نسخه اصلی: http://cafebazaar.ir/app/com.example.mhd.cs

همانطور که میدانید بازی کانتر یکی از پرطرفدار ترین بازی های تکی و چند نفره در دنیاست ! با گذشت چندین سال از ساخت آن، هنوز افراد زیادی هر روز به آن روی می آورند و سعی در بهترین بودن دارند. ما به شما در این راه کمک خواهیم کرد. با تکنیک ها و cfg های موجود در برنامه سطح بازیتان را بعد از خرید خواهید دید.
همچنین میتوانید نام خود را ثبت کنید و برای رتبه بهتر خود در برنامه با دوستانتان رقابت کنید. لیست بلندی از سرور های آنلاین و غیر خالی را هم در اختیار خود دارید.


 


تکنیک ها - Tricks:


این قسمت شامل نکات اصلی از مبتدی تا حرفه ای میباشد. نکات پایه تا تکنیک های پیشرفته هدشات و باگ های نقشه، آموزش بازی در سرور های مختلف match, jail, zombie, death-run. و...


 


کانفیگ ها - Cfg:


شامل بعضی از کانفیگ های شخصی و private و کانفیگ های بهتر کردن تیر زدن aim و بازیکنان معروف جمع شده و در اختیار شما قرار گرفته است.


 


بازیکنان - Players:


هر بازیکنی میتواند نام خود را در این قسمت ثبت کند. سپس دیگران میتوانند به او رای دهند تا رتبه بازیکن بالاتر رود. با این کار میتوانید رتبه خود را در سراسر کشور ارزیابی کنید.


 


سرور ها - Servers:


لیستی از سرور های مختلف cs1.6 و cs source که سرور های غیر خالی در اول قرار میگیرند و به آسانی میتوانید سرور مورد علاقه خود را با هر تعداد بازیکن داخل آن انتخاب نمایید. سعی بر آن است که این لیست به دفعات متعدد بروز شود.


بخش های بازیکنان و سرورها از پرطرفدار ترین قسمت های این برنامه است. توجه کنید که این برنامه مانند آموزش و ابزار هایی برای کانتر است و بازی کانتر را در خود ندارد.
ارتباط: mhds7pport[aT]gmail.com
اگر در باز کردن بخش بازیکنان و سرور ها مشکلی دارید نسخه جدید را نصب کنید.

logo-enamad logo-samandehi