تكنيكهاي مخفي سازي فايلها و داده ها

تكنيكهاي مخفي سازي فايلها و داده ها

نسخه ۳.۴
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲
مگابایت
حجم

بنام او

برای مشاهده دیگر برنامه های ما به آدرس http://cafebazaar.ir/search/?l=&q;=Goudarzi رجوع کنید و یا اینکه goudarzi را در بازار جستجو کنید

مطالب موجود در این برنامه بخشی از یک فصل از کتاب نبرد با سارقان اطلاعات و راهکارهای مقابله با ان ها می باشد که با قیمت 9000 تومان توسط انتشارات ناقوس به چاپ رسیده است. گفتنی است مطالب این برنامه پس از تائید نویسنده آن (وحید گودرزی اصفهانی) بصورت برنامه درآمده است .


بهتر است هميشه داده هاي خود را در جايي مخفي كنيد تا حس كنجكاوي كسي براي سرك كشيدن به آنها تحريك نشود. در اين برنامه سعی شده با ارائه راه حل هاي متنوع کاربرانی که خود را مقید به رعایت اصول امنيتي نمی دانند با انجام راه حل های ساده که گاهی حتی بچه گانه نیز به نظر می رسد تحت تاثير قرار دهيم تا بلكه سطح حفاظتی اطلاعات خود را حداقل از مرز صفر بالاتر بیاورند. راه حل های ذکر شده در عین سادگی بسیار کاربردی هستند و شاید همین روش ها بتوانند اطلاعات حیاتی شما را از دسترس سارقان حفظ کنند. البته استفاده همزمان از چند راه حل می تواند ضریب ایمنی اطلاعات را بالا ببرد و مطمئن باشید که همین حالا بسیاری از کسانی که در ارتباط با شما هستند با همین روشهای ساده اطلاعات خود را از دیگران مخفی می کنند. پس با مطالعه اين برنامه از آنها پيشي بگيريد و راه حل هاي بهتري را براي مخفي سازي داده ها استفاده نمائيد.


موضوعاتي كه در اين برنامه خواهيد آموخت .
- بسته بندی کردن اطلاعات محرمانه
- Rename کردن فایل های مهم
- تغییر آيكون پوشه ها
- اطلاعات خود را رمزگذاری کنید
- دست خالی رمز گذاري کنید
- رمزگذاري روي پوشه ها
- رمزگذاري روي فايلهاي متني
- متون محرمانه را رمزنگاري كنيد

logo-enamad logo-samandehi