ساز بلز

ساز بلز

نسخه ۱.۳
+۱۰
نصب فعال
موسیقی
دسته
۴
مگابایت
حجم

نرم افزار ساز بلز برای اندروید

اشتباه نکنید این ساز همان سنتور چوبی دوران کودکی بد صدا نیست بلکه ، صداهایی که در این نرم افزار استفاده شده طنین بسیار بسیار زیبایی دارد و مطمئن باشید که حتی بلز واقعی نیز چنین صدایی ندارد و کسانی که ساز قانون و ساز چنگ ما را دیده باشند حتما اطمینان داشته باشند که صدای این ساز نیز همانند آن دو بسیار خوش طنین است .

به کمک این نرم افزار می توانید ساز زیبای بلز را به کمک تبلت یا موبایل در هر کجا که باشید با صداهای بسیار زیبا به زیبایی بنوازید
همان طور که می دانید بلز سازی است مانند سنتور با این تفاوت که در این ساز به جای مضراب از چکش چوبی استفاده می شود و به جای سیم تکه های فلز وجود دارد.

از ویژگیهای این نرم افزار کیفیت صدای فوق العاده به همراه افکت reverb می باشد که به صدای سیمهای طنین زیبایی می بخشد.
همچنین با وجود این که این ساز در موسیقی ایرانی جایگاه چندانی ندارد ولی برای زیبایی کار ، دستگاههای موسیقی ایرانی عربی ، چینی و گاهمهای ماژور و مینور در آن گنجانده شده تا بتوانید هر آهنگی را بنوازید .
همچنین قابلیت انتخاب اکتاو زیر و بم نیز وجود دارد .
این نرم افزار دارای سیستم مولتی تاچ بوده و به راحتی قادر خواهید بود دو دستی بلز بزنید .
اگر آشنایی کمی با موسیقی داشته باشید به راحتی قادر خواهید بود آهنگهای زیبایی بزنید .
همچنین ویژگی دیگر این نرم افزار این است که اگر انگشت را روی صفحه بکشید نیز به صدا در می آید . به این ترتیب با این ویژگی می توان به راحتی مانند یک بلز واقعی ، ساز نواخت .
پیشنهاد می کنم حتما دانلود کنید و لذت ببرید.
به کمک این نرم افزار روزها و ساعتها مشغول تمرین برای نواختن ساز خواهید بود . چه بسا به این ساز علاقه مند شده و به دنبال یادگیری آن بروید.

logo-enamad logo-samandehi