دنیای بازیسازان

دنیای بازیسازان

نسخه ۱.۱
۱۰۰
نصب فعال
آموزشی
دسته
۵
مگابایت
حجم

در کشور ما بسیاری از علاقه مندان به بازی و بازیسازی منابع مناسبی برای دریافت اطلاعات صحیح در مورد ساخت بازی های کامپیوتری، اجزای تشکیل دهنده یک تیم بازیساز حرفه ای، وظایف هر بخش و ... در اختیار ندارند. متاسفانه اطلاعات موجود آنقدر پراکنده و نادرست است که افراد و تیم های بازی سازی را به بیراهه میکشاند.


ما در این نرم افزار آموزشی تمام سعی خود را کرده ایم که الگوی مناسب و تخصصی تری را جایگزین الگوی امروز بازیسازها و علاقه مندان به بازیسازی کشور کنیم.مطالب ما در این نرم افزار به گونه ای مهندسی شده است که افراد مبتدی، متوسط و حتی حرفه ای نیز میتوانند از آن بهره مند شوند.


برخی از مهم ترین مطالبی که در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت عبارتند از:


- الگوهای درست بازیسازی
- عناصر تشکیل دهنده یک تیم بازیسازی

- ایجاد یک تیم بازیسازی کوچک
- معرفی بازیسازان مستقل
- شرکت های معروف بازی سازی


که هر کدام از بخشهای بالا به دسته های مختلف و جامع تری نیز تقسیم می شوند. در ابتدا درباره ی الگوهای درست بازی سازی و تشکیل یک تیم با شما صحبت می کنیم و در مراحل بعد تمامی عناصر یک تیم بازیسازی را به طور جامع و در سطح شرکت های بزرگ تولید بازی شرح می دهیم و در ادامه چگونگی ایجاد یک تیم بازی سازی کوچک و موفق را با هم بررسی می کنیم و در بخشی دیگر شرکت های بزرگ بازی سازی جهان را معرفی می کنیم و ده ها بخش مختلف که میتوانید از آنها برای داشتن اطلاعات درست و مناسب، استفاده کنید.


ارزش این نرم افزار زمانی بالاتر می رود که بدانید سطح مطالب این نرم افزار در سطح جهانی است و کاملا تخصصی بخش های مختلف تولید گیم و تیم های بازیسازی را تشریح کرده ایم. با توجه به توضیحات موجود در این نرم افزار علاقه مندان به بازی و بازیسازی میتوانند با تمام قسمت ها و فرآیند بازیسازی آشنا شوند و با شناخت علایق خود پا به عرصه بازی سازی بگذارند.


این نرم افزار حتی برای کسانی که دنیای بازی های کامپیوتری را بصورت حرفه ای دنبال میکنند و یا کارشان نقد بازی های کامپیوتری است نیز موثر میباشد و میتوانند نسبت به پروسه ساخت بازی های کامپیوتری آگاهی کامل بدست آورند.


بر اساس نظراتی که تعدادی از کاربران قرار دادند اشاره میکنیم که با دانلود و مطالعه ی این برنامه اصول بازی سازی رو یاد خواهید گرفت و متوجه میشوید که یک تیم بازی سازی از چه عناصری تشکیل شده است.لطفا بعد از دانلود برنامه انتظار نداشته باشید که بتوانید بازی بسازید زیرا این اپلیکیشن برای آموزش بازی سازی نیست بلکه برای هدایت شما به سمت بازی سازی اصولی و تشکیل یک تیم بازی سازی است که بدانید هر فردی در ان چه وظایفی دارد و نیز بدانید که شرکت های بزرگ بازی سازی جهان چگونه به این جایگاه رسیده اند و چه اصولی را رعایت کرده اند.


همچنین در صورت دانلود نرم افزار، می توانید با مشاوران شرکت گیل آمارد ارتباط بر قرار کنید و سوالات تان در بخش های طراحی هنری،برنامه نویس و بازی نامه و ... را بپرسید.


 

logo-enamad logo-samandehi