بالانس باتری(+شارژ سریع)

بالانس باتری(+شارژ سریع)

نسخه ۱.۰
۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

چه کسی دوست ندارد کارایی باتری موبایل اش افزایش پیدا کند ؟


نرم افزار بالانس باتری میتواند عملکرد باتری موبایل شما را به طرز محسوسی بهبود بخشیده و در بهترین حالت حدود 3 ساعت بر زمان کار آن اضافه کند.


اگر باتری موبایل شما به دلیل استفاده زیاد ضعیف شده و دیگر مثل قبل شارژ نگه نمیدارد، این نرم افزار با سیستم مخصوص بهینه سازی باتری قادر است مشکلات باتری موبایل شما را برطرف کند. نرم افزار بالانس باتری تنها نرم افزاری است که برای تعمیر و تقویت باتری گوشی های موبایل ساخته شده است.


برنامه بالانس باتری با اعمال تنظیماتی خاص می تواند سبب بهینه سازی و افزایش عمر باتری گوشی همراه شود. برای مثال هنگامی که نور صفحه گوشی بسیار بالا باشد و شما نیازی به آن نداشته باشید، برنامه بالانس باتری قادر است تا نور را به میزانی که برای محیط قرار گرفته در آن مناسب باشد، کاهش دهد و توجه با شارژ گوشی آنرا تنظیم نماید و به این ترتیب میزان مصرف تا حدودی کاهش می یابد. قابلیت شگفت انگیز دیگر که برای اولین بار در دنیا صورت گرفته دستیار هوشمند نام دارد که با خاموش کردن وای فای یا دیتای اینترنت هنگامی که استفاده ای از آن ندارید یکی از دیگر از مواردی است که برنامه بالانس باتری آن را جهت کاهش میزان استفاده از باتری برای کاربران فراهم کرده است بطور مثال هنگامی که شما وارد برنامه واتس اپ شده نرم افزار بلافاصله وای فای و یا دیتا(با توجه به نوع اینترنت در دسترس) را روشن و پس از خروج آنر ا خاموش می کند. موارد ذکر شده تنها بخشی از قابلیت هایی که در نرم افزار بالانس باتری به چشم می خورد و به طبع این برنامه دارای ابزارها و قابلیت های بسیار بیشتری است که می تواند از آنها در جهت نهایت افزایش شارژدهی باتری استفاده کنید.


برنامه بالانس باتری مجهز به قابلیت شارژ سریع باتری نیز می باشد که با کنترل سیستم گوشی و غیر فعال کردن برنامه های غیر ضروری باعث شارژ شدن سریع گوشی می شود


ویژگی ها:


نمایش دادن زمان باقی مانده جهت خالی شدن باتری


فعال سازی شارژ سریع تنها با اتصال شارژر


هشدار پس از شارژ کامل گوشی


روشن کردن اینترنت تنها در هنگام استفاده از آن


دارای 3 حالت برای نگه داری شارژ


تغییر وضعیت وای فای، دیتا، بلوتوث


کنترل روشنایی صفحه گوشی


مدیریت پردازنده (برای گوشی های روت شده)


دارای ظاهر ساده و کاربرپسند

logo-enamad logo-samandehi