۱۰
نصب فعال
خرید
دسته
۱۹
مگابایت
حجم

در  شاپین  بیش از 1400 فروشگاه در دسته‌های مد و لباس ، بازی و سرگرمی، کالای دیجیتال، زیورآلات، لوازم خانگی و دکوراسیون، خوردنی و آشامیدنی، ورزش و سفر، ابزار آلات، آرایشی و بهداشتی، دخانیات و حیوانات خانگی فعالیت می‌کنند.

شاپین بستری فراهم کرده است که شما می توانید به تمام کالاهایی که فروشندگان در محیط اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی ارائه می دهند با دسته بندی های متنوع و منظم در محیطی مشابه اینستاگرام دسترسی داشته باشید، انتخاب کنید و سپس از طریق اینتساگرام یا راه های ارتباطی دیگر با فروشنده کالا تماس بگیرید.

شاپین مانند یک مرکز خرید ازمعتبرترین فروشگاهای مجازی یا حقیقی است که در بستر شبکه های اجتماعی فعال هستند که باعث می شود شما همیشه یک مرکز خرید بزرگ در تلفن همراه خود با هزاران فروشگاه فعال داشته باشید که به شما تجربه لذت بخشی از خرید اینترنتی ارائه می دهد.

در شاپین شما می توانید فروشگاه ها را دنبال کنید تا همیشه از آخرین محصولات فروشندگان مورد علاقه خود مطلع شوید، پست های ارسالی فروشندگان را به اشتراک بگذارید، لایک یا دخیره کنید از همه مهمتر در تلفن همراه خود دانلود نمایید.

                    ******************************************************

جالبترین نکته در شاپین اینه که شما می تونید تو هزینه اینترنت هم صرفه جویی کنید، چون ما از سرور های داخلی برای نمایش اطلاعات استفاده می کنیم و شما با اینترنت نیم بها در شاپین به گشت و گزار می پردازید.

                   ******************************************************

مهمترین مزایای  شاپین   :

  • اینترنت نیم بها

  • لذت گشتن در یک مرکز خرید مجازی در تلفن همراه شما با بیش از 1400 فروشگاه فعال

  • دنبال کردن فروشگاه های مورد علاقه و اطلاع از آخرین محصولات ارائه شده

  • لایک و ذخیره کردن محصولات مورد علاقه

  • اشتراک گذاری محصولات در سایر شبکه های اجتماعی با دوستانتان

  • دانلود پست ها در تلفن همراه شما

 

 

logo-enamad logo-samandehi