حباب

حباب

نسخه ۳.۴
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۵۸
مگابایت
حجم* حباب‌ها رو بترکون تا پرنده‌ها رو نجات بدی!* یه بازی جدید با کلی مرحله‌ی متنوع منتظرته! یه بازی جدید دخترانه و پسرانه که کلی هیجان داره. آماده باش تا کلی حباب بترکونی، امتیاز جمع کنی و جایزه ببری. البته همه چیز به این سادگی‌ها هم نیست. تو مسیرت باید پا به زمان قاجار بذاری، توی بعضی از مراحل پرنده‌ها رو آزاد کنی و بعضی مواقع هم به یه روح (👻 ) کمک کنی تا قسر در بره.* یادته بچه که بودیم هر بسته‌ای که باز می‌شد، می‌رفتیم دنبال حباب‌های محافظش تا سریع بترکونیمش؟ هر مرحله از «حباب» که تجربه می‌کنی هم همین حس خوب رو داره. یه بازی جدید و متنوع که بهترین گزینه برای وقت گذروندن و لذت بردن از پازل‌های ساده و رنگارنگه.

* تو «حباب» باید برای هر حرکتت فکر کنی و طوری پیش بری که بتونی همه‌ی حباب‌ها رو بترکونی. یه رازی که باید بدونی هم اینه که «حباب» به شدت اعتیادآوره و اگه درگیرش بشی به این زودیا بی‌خیالش نخواهی شد!

* راستی! «حباب» سه حالت بازی متفاوت داره که می‌تونی به انتخاب خودت بازیشون کنی. هم‌چنین برای گذشتن از مراحل کلی ویژگی‌های جالب منتظرته که خودت باید ببینی و تجربه‌شون کنی.logo-enamad logo-samandehi