گلخان - شلیک به توپ‌های رنگی

گلخان - شلیک به توپ‌های رنگی

نسخهٔ ۴.۴.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی تفننی
حجم ۶۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۱ مهر ۱۴۰۰
گلخان - شلیک به توپ‌های رنگی

گلخان - شلیک به توپ‌های رنگی

Quiz of Kings
نسخهٔ ۴.۴.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی تفننی
حجم ۶۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۱ مهر ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

گلخان یکی از بهترین بازی های بابل در سبک puzzle و همچنین casual است. شما در این بازی حبابی با پرتاب حباب های رنگی و یا شلیک توپ های رنگی به سمت این حباب ها علاوه بر تجربه یک بازی کلاسیک، هیجان انگیزترین و اعتیاد آورترین بازی توپی را نیز تجربه میکنید. این بازی حباب شکن مرحله ای در دسته ی بازی های match 3 قرار میگیرد. شما در طول این بازی تجربه ای نزدیک به بازی bubble witch 3 saga را بدست میاورید. سبک casual این بازی، علاوه بر اینکه شما یک حباب شکن جدید یا حباب شکن مرحله ای را تجربه میکنید به شما همان حس خوب bubble shooter را القا میکند تا این بازی اعتیاد آور را همراه با حس ماجراجویی ، کلاسیک ، جذاب و پازل تجربه کنید. البته گل خان یک بازی پرتاب توپ مرحله ای یا ترکاندن حباب پلاستیکی است که میتواند ساعت ها شما را سرگرم کند. شما میتوانید بازی گلخان را به دو صورت آفلاین و آنلاین انجام دهید و با این بابل ، ساعت ها سرگرم شوید. این بازی تیرانداز حباب کم حجم یک بازی تابستان و پازل است، و حس خوب bubble mania را در کنار یک bubble story خوب برای شما دارد

از بهترین بازی سرگرم کننده و حباب شکن مرحله ای همراه با شلیک به حباب ها لذت ببرید!

bubble ها را در این حالت جالب یکپارچه سازی کنید و با فکر کردن  به بازی جدید مرحله ای سخت در مورد نوع قرارگیری حباب ها به درست ترین شکل به سمت حباب ها شلیک کنید و تجربه بازی کلاسیک را درشلیک به توپ های رنگی با هزاران مرحله و سطح سرگرم کننده پازل تیراندازی را پیش ببرید و توی این بازی اعتیاد آور حتی بیشتر از بازی حباب بازی سخت به چالش کشیده شوید. از تجربه حباب بازی جدید، در موبایل خود در هر کجا و هر زمان که بخواهید لذت ببرید. توی این بازی خفن برای حباب بازی به اینترنت نیازی نیست.

شما میتوانید در این حباب شکن سخت و اعتیاد آور گلخان ، یک بازی حباب شکن جدید را در سبک بازی بابل با همان حس بازی های حبابی در کنار حس خوب بازی کلاسیک داشته باشید. بازی کودکانه پسرانه رایگان کم حجم بازی کنید! و تو هر مرحله توپ بازی کنید.

 

حس خوب تیراندازی به bubble ها همیشه برای شما جذاب است و با ترکیدن حباب ها شما به مرحله بعد میروید.

Puzzle games به بازی هایی گفته میشود که شما با قرار دادن توپ ها یا اشیا مختلف یک تصویر را تکمیل میکنید که این حباب شکن رایگان با نام بازی گل خان نیز به همین دلیل در همین دسته puzzle games یا به اصطلاح دیگر match 3 قرار میگیرد.

بابل شوتر ها ، در دسته بازی بزرگان و بازی کودکان قرار میگیرند و البته این بازی جدید ، هم یک بازی پسرانه و هم یک بازی دخترانه است. ما در این بابل لول شما را به یک بازی تیرانداز حباب کم حجم دعوت میکنیم.

در این بازی معمایی به جنگ عول بازی ، گلشیفته میروید و با شلیک bubble ها به سمت گلشیفته ، غول بازی را شکست دهید.

حباب‌ها منتظر شما هستند تا این حباب شکن جدید را با کمک شما به پایان برسانند. بازی سرشار از حباب پلاستیکی ، معما و هیجان است.

ما این توپ بازی را دنبال کردیم و برخی از ویژگی‌های جدید را به این حباب بازی جدید مرحله ای اضافه کردیم.

به این bubble pop هر دو هفته کلی مرحله جدید اضافه میشود.

ویژگی های خوب این حباب شکن مرحله ای:

-         بابل شوتر 2021

-         حباب شکن سخت

-         بازی های فکری هیجانی دخترانه و هیجان انگیز

-         حباب شکن رایگان با بیش از 350 مرحله

-         بازی حباب جدید سخت

-         ترکیدن هریک از حباب‌ها سرشار از هیجان است

-         سرگرم کننده بزرگان

-         بابل ، یک بازی برای بزرگان همراه با ویژگی های متنوع برای هر توپ

-         سبک بازی bubble shooter و puzzle games وshooter game

-         حباب شکن جدید و ماجراجویی

-         بازی افلاین رایگان و سرگرم کننده

-         شلیک به حباب رنگی و غول بازی

-         منتخب بهترین بازی ایرانی از نگاه داوران

-         بهبود مهارت های استراتژیک برای کاربران و آرامش بخش

-         دادن حس بازی نوستالژی در کنار طراحی جدید

 

به یاد داشته باشید، مهم ترین کار این است که یک استراتژی با توجه به طرح های مختلف بابل در هر مرحله و سطح از این حباب بازی رایگان داشته باشید. در این بازی رایگان سرگرم کننده تمام حباب های رنگی را شلیک کرده و منفجر کنید، با دقت هدف بگیرید و به حباب‌ها ضربه بزنید! راه خود را از طریق تمام چالش‌ها و پازل‌های مختلف دنبال کنید ، بازی فکری را حل کنید و با شلیک جباب ها امتیاز کامل بازی معمایی و ماجراجویی را در این حباب بازی بدست بیاورید واز توپ بازی جدید مرحله ای سخت در همه جا لذت ببرید.

پرتاب توپ رنگی مرحله ای را بازی کنید.

 حباب بازی هدف گرفتن، مطابقت دادن و ترکاندن تمام حباب ها در این ماجراجویی آرامش بخش  شلیک حباب منتظر شماست. این یک بازی جدید حبابی و سرگرم کننده بزرگان همراه با پرتاب حباب رنگی مرحله ای است.

نظر دهید

نظرات کاربران - ۵،۴۱۶ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امیر عباس
امیر عباس
۱۴۰۰/۰۵/۱۶
خوبه
فائزه گهزاد
فائزه گهزاد
۱۴۰۰/۰۷/۱۵
عالی عالی عالی
یاسی
یاسی
۱۴۰۰/۰۷/۱۲
عالی