۱۰
نصب فعال
خرید
دسته
۲
مگابایت
حجم

با زودخرید همه چیزو زود بخرید


شعبه ی مجازی بهترین فروشگاهان شهر و محله در دستان شما.


سوپرمارکت،فست فود،رستوران،بیرونبر،محصولات تازه مثل میوه،سبزیجات،نان،شیرینی و قنادی،گوشت و مرغ و ماهی،خدمات مثل تاکسی سرویس،وانت تلفنی،خدمات تعمیراتی مثل تعمیر کولر یخچال ،خرید کتاب،لوازم منزل،بلیط،خدمات تخفیف مراکز و ... از بهترین و معتبرترین فروشگاهان شهر و محله


شهر و محله خود را انتخاب سپس از فروشگاه ها و خدماتی که در محله و شهر شما ارائه می شود استفاده نمایید.


*با عضویت در زودخرید از خدمات جدید در محله خود از طریق پیامک آگاه شوید*


شما میتوانید سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید و یا سفارش خود را جهت آماده سازی در محل فروشگاه برای جلوگیری از اتلاف وقت تحویل بگیرید.


از مزایا:


با زودخرید


از اتلاف وقت جلوگیری نمایید 


وقت و انرژی خود را برای کارها و یا خرید هایی که ضرورت به حضور شما در ان محل نیست هدر نمیدهید


وقت بیشتری برای خانواده صرف کنید


نظر شما چیست؟
آیا از زودخرید رضایت دارید؟ آیا زودخرید پاسخگوی نیاز های شما هست؟ ما را در جریان بگذارید. ما دوست داریم نظرات شما را بشنویم. اگر ایده ای برای بهبود زودخرید دارید ما خوشحال می شویم نظر شما را بدانیم . ما نظرات شما را جدی می گیریم و از آن برای بهبود زودخرید استفاده می کنیم. در اپلیکیشن زودخرید به صفحه "درباره زودخرید" بروید و "ارتباط مستقیم زودخرید" را انتخاب نمایید و نظرات خود را در آنجا برای ما بنویسید.


فروشندگان و کسانی که میخواهند در هر یک از شهرهای ایران فروشگاه و خدمات خود را در زودخرید ثبت کنند و یا نمایندگی زودخرید را دریافت کنند می توانند از راه های زیر با واحد نمایندگی و ثبت فروشگاهان تماس حاصل فرمایند.ثبت فروشگاه رایگان می باشد.


09032064005


@zoodkharid


t.me/zoodkharid


تماس باما در سایت zoodkharid.com


همچنین اگر زودخرید کسب و کار شما را آسان کرده و یا خرید لذت بخشی را در آن تجربه نموده اید، لطفا نظری برای آن در بازار ثبت نمایید.


 

logo-enamad logo-samandehi